Sorgulamalar artık tek çatı altında!

DENİZ YOLU ÖZEL NAKLİYAT FİRMALARI LOJİSTİK SEFERBERLİK BİLGİSİ SORGULAMA

Bilişim teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte artık birçok işlem sanal ortamdan yapılabilir duruma gelmiştir. Bu çerçevede yapılan çalışmalar ile zaman kaybına neden olan birçok işlem artık daha kısa sürede ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bu zaman kayıplarını azaltma yönünde çalışmalara devlette E-Devlet uygulaması ile girmiştir. E-Devlet uygulamasının hayata geçirilmesi ile birlikte artık devlet kapısında yapılan çoğu işlemi zaman kaybı yaşamadan kolay ve rahat bir şekilde yapma imkanına sahipsiniz. Bu çerçevede uygulamaya konulan hizmetlerden biriside Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde yer alan deniz yolu özel nakliyat firmaları lojistik seferberlik sorgulama uygulanmasıdır. Biz bu yazıda sizlere bu sorgulama işlemini nasıl yapıldığını anlatacağız.

Deniz Yolu Özel Nakliyat Firmaları Lojistik Seferberlik Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu uygulamadan yararlanıp deniz yolu özel nakliyat firmaları lojistik seferberlik sorgulamasını yapmak için ilk olarak yazının sonunda yer alacak olan tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada kimliğimi şimdi doğrula butonuna tıklayınız.

x

Kimliğimi şimdi doğrula butonuna bastıktan sonra açılacak olan sayfada sizden TC kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz istenecektir. Eğer E-Devlet şifresi sahibi değilseniz sistem üzerinden işlem yapamazsınız. Şifre sahibi olmak ise oldukça basittir tek yapmanız gerek size en yakın PTT şubesine giderek şifre talebinde bulunmak olacaktır. Daha sonra sizden istene 2 TL işlem ücretini verdikten sonra artık sizde şifre sahibi olabilrisiniz. Şifrenizi de girdikten sonra sisteme şimdi giriş yap butonuna basarak gerekli duyduğunuz sorgulamaları yapabilirsiniz.

ö

Deniz Yolu Özel Nakliyat Firmaları Lojistik Seferberlik Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

 

[sitepoint_contact_form]

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.