Sorgulamalar artık tek çatı altında!

DİŞ HEKİMİ SORGULAMA

Türkiye Diş Hekimleri Birliği’nin ağız diş sağlığı hizmeti sunan 26 bin diş hekiminin kayıtlı olduğu anayasal bir kuruluştur. Türk Diş Hekimleri Birliği Kanunu ile kurulmuş bir meslek örgütüdür. Diş hekimleri Birliği; Türkiye’de ağız diş sağlığının korunması, geliştirilmesi ve her bireyin kolay ulaşabileceği ağız diş sağlığı hizmetleri için koruyucu ve bilimsel temelli  politikaların oluşması için çalışır.

Diş Hekimleri Birliğinin vermiş olduğu online hizmetlerde vardır. Bunlardan bir tanesi de diş hekimi sorgulamasıdır. Diş hekimini sorgulamak için yazının sonunda paylaşılan linki tıklayınız.

Diş Hekimi Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Diş hekim sorgulaması yapmak için ilk olarak Diş Hekimleri Birliğinin resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve diş hekimi bul butonuna tıklayınız. Diş hekimi bul butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada aşağıdaki resimde kırmızı renk ile belirtilen adı ve soyadı alanlarını doldurunuz.diş hekimi

Böylelikle arattığınız isimde diş hekimleri birliğine kayıtlı diş hekimleri resim ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Diş Hekimi Sorgulaması Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.