Sorgulamalar artık tek çatı altında!

DOĞA SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMA

Birçok kurum ve kuruluşun işlemleri gibi, sigorta şirketlerinin de işlemleri internet üzerinden kolaylıkla yapılmaktadır. İnternetin yaygın olarak kullanılması ve gelişen teknoloji sayesinde telefonlarımızda bile internetin olmasından dolayı sadece bilgisayarlarla değil aynı zamanda telefonlarımızla da bu işlemleri yapabilmekteyiz. Sigorta şirketlerinin sitesi üzerinden teklif almak, ürünleri hakkında detayı bilgilere ulaşmakla beraber hasar dosya sorgulama işlemleri de yapılmaktadır. Hasar dosyası ile kaza sonrasında alacak olduğunuz tazminat belirlenmektedir. Bu nedenle dosya içerisinden bulunması gereken belgelerin eksiksiz olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu belgeler sigortalanan duruma göre değişiklik göstermektedir. Doğa Sigorta’nın da birçok işlemi internet sitesi üzerinden kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bizlerde bu yazımızda sizlere Doğa Sigorta hasar dosya sorgulama işleminin nasıl yapıldığı hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Vermiş olduğumuz bu bilgiler doğrultusunda kolaylıkla hasar dosyası ayrıntılarına ulaşabilirsiniz.

Doğa Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi İnternet Üzerinden Nasıl Yapılmaktadır ?

Bu işlem Doğa Sigorta’nın internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Doğa Sigorta hasar dosya sorgulama ekranına ulaşmak için ilk olarak yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılacak yeni ekranda 6 haneli hasar numaranızı ve arkasından T.C. kimlik numaranız veya vergi numaranız istenmektedir. Sırası ile bu bilgileri girdikten sonra ara tuşuna basmanız gerekmektedir.

Adsız

Bu şekilde sistem girişinizi sağladıktan sonra istediğiniz bilgiye detaylı olarak kısa süre içerisinde ulaşmış olacaksınız.

Doğa Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.