Sorgulamalar artık tek çatı altında!

DOKTOR SORGULAMA

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza internet üzerinden doktor sorgulama işlemi nasıl yapılır kısaca anlattık. Teknolojinin gelişmesi ile beraber artık birçok sorgu işleminde olduğu gibi doktor arama işlemini de internet üzerinden yapabiliyoruz ve doktorumuz hakkında bütün bilgilere ulaşabiliyoruz. SGK’nın biz vatandaşlara sunmuş olduğu işlemlerden bir tanesi de doktor arama işlemidir. Üstelik bu işlemi yapmak için herhangi bir şifreye ya da başka bir şeye ihtiyacımız yoktur. Doktor arama işlemini yapmak için bizlerin tek yapması gereken aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklamak ve aşağıdaki adımları doğru bir şekilde uygulamaktır. Üstelik sizlerin daha rahat anlaması için sorgulama adımlarının hemen altında bu sorgulama şeklinin resimli anlatımını da bulabilirsiniz.

Doktor Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Doktor arama işlemini gerçekleştirmek için en başta yapmamız gereken aşağıdaki bağlantı adresine tıklamaktır.

  • Daha sonra ise ilk olarak açılan sayfada doktor arama yazan butona tıklıyoruz. Hemen ardından da ad soyad ile arama kısmında aramak istediğimiz doktorun adını soyadını yazıyoruz.

1

  • Son olarak da doktor arama butonuna tıklıyoruz ve böylece doktor sorgulama işlemini tamamlamış oluyoruz.

2

  • Eğer doktor daha farklı bir aratma yapmak isterseniz ise detaylı arama yerine tıklayıp , doktorun bulunduğu ili, branşını, adını soyadını, ilgi alanını da yazarak aratma yapabilirsiniz.

3

Doktor Sorgulama İşlem Sayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.