DOSYA NO İLE TRAFİK CEZASI SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

DOSYA NO İLE TRAFİK CEZASI SORGULAMA

Bu yazımızda sizlere dosya no ile trafik cezası sorgulama işleminizi nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz. Trafik cezanızı öğrenmek için gerçek zamanlı kurumlara giderek de sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kurumlara gitmenin yanı sıra, sorgulama işleminizi internet üzerinden diğer işlemleri yapabildiğiniz gibi kolaylıkla yapabilmektesiniz. İnternet üzerinden yapacak olduğunuz dosya no ile trafik cezası sorgulama işleminiz için yazımızın devamında sizlere verecek olduğumuz adımları takip ederek, yapılacak birkaç işlem sonucunda sorgulamanızı yapabilir ve idari para cezanızı öğrenebilirsiniz.

Trafik cezası sorgulama işleminizi internetten yapacak olduğunuz işlemlere ek olarak SMS yolu ile de yapabilmektesiniz.

Dosya No İle Trafik Cezası Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Ceza sorgulama işlemi için sizden istenmekte olan kimlik bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır.

Trafik cezası sorgulama işleminizi dosya no ile yapmak istiyorsanız ilk olarak yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfa üzerinden öncelikle sizden istenmekte olan isim, soyisim, TC kimlik no ve doğum yılı bilgilerinizi giriniz.

Adsız

Bilgi girişlerinizi eksiksiz ve doğru girdikten sonra sisteme giriş yapabilmeniz için ‘Doğrula’ butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Adsız

Tüm bu gerçekleştirmiş olduğunuz bilgi girişlerinizden sonra dosya no ile trafik cezası sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Sorgulama işleminizden sonra ise dilerseniz ödeme işleminizi kredi kartı yolu ile güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Dosya No İle Trafik Cezası Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.