Sorgulamalar artık tek çatı altında!

DÖVİZ KURU SORGULAMA

Bu yazımızda döviz kuru sorgulama işlemi nasıl yapılır anlattık. Döviz sürekli değişen bir yapıdadır. Bu yüzden güvenilir ve sürekli değişimleri takip eden bir yerden takip edilmelidir. Böyle bir sitede kuşkusuz merkezi bir site olmalıdır. Bizlerde bu yazımızda siz değerli okurlarımıza döviz kurunu sorgulama işlemini iki farklı yöntemle anlattık. Oldukça basit bir işlemi olan döviz kurunu sorgulama işleminde sizlerin tek yapması gereken aşağıdaki adımları eksiksiz bir biçimde uygulamaktır. Ayrıca yöntemlerin hemen altların dada resimlerini bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu yöntemler de herhangi bir şifreye ve başka bir şeye de ihtiyacınız olmayacaktır. Bu yöntemle günlük döviz kurları değişimini her saat başı takip edebilir gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

E-Devlet Döviz Kuru Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Döviz kurunu sorgulamak için öncelikle aşağıda verdiğimiz bağlantı adresine tıklayınız. Daha sonra ise E-Devlet şifremizi almak için bir PTT şubesine gidiniz. Burada 2 lira gibi cüzi bir miktar ödeyerek şifrenizi alınız .Daha sonra ise aşağıdaki adımları uygulayınız.

  • Şifremizi aldıktan sonra ilk olarak aşağıdaki bağlantı adresine tıklayınız. Daha sonra ise açılan sayfada günlük döviz kurları hakkında alım satım, efekt alış, efekt satış gibi birçok şeyi bulabilirsiniz.

9

Döviz Kuru Sorgulama İşlem Sayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Döviz Kuru Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • Bu yöntemde herhangi bir şifreye yine ihtiyacımız olmayacaktır. Bu işlem için öncelikle aşağıdaki bağlantı adresine tıklıyoruz.
  • Daha sonra ise açılan sayfada öncelikli olarak gün ay yıl seçimi yapıyoruz yani ne zaman ki döviz kurunu sorgulama işlemi yapmak istediğimizi seçiyoruz.

  • Daha sonra ise son olarak “göster” butonuna tıklıyoruz ve böylece döviz kurunu sorgulama işlemini tamamlamış oluyoruz.

1

Döviz Kuru Sorgulama İşlem Sayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.