Sorgulamalar artık tek çatı altında!

DUBAİ STARR SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMA

Artık birçok işlem internet üzerinden kolay bir şekilde yapılmaktadır. Hatta akıllı telefonlar sayesinde bunları elimizin altında kısa süre içerisinde yapabiliyoruz. Birçok şirket gibi çok sayıda sigorta şirketi de kendilerine ait internet sitesi üzerinden müşterilerine hizmet vermektedir. Dubai Starr Sigorta Şirketi de bunlar arasındaki yerini almıştır ve müşterisine güzel bir site üzerinden bilgi vermeye devam etmektedir. Bizlerde bu yazımızda sizlere Dubai Starr sigorta hasar dosya sorgulama işleminin nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılı bilgiler verdik. Vermiş olduğumuz bu bilgiler doğrultusunda hasar dosyanız ile ilgili ayrıntılı bilgilere kısa süre içerisinde ulaşabileceksiniz. Tek yapmanız gereken adımları takip etmenizdir.

Dubai Starr Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

Dubai Starr sigorta hasar dosya sorgulama şirketin kendi sitesi üzerinden yapılmaktadır. Öncelikli olarak yazımızın sonunda sizlerle paylaştığımız bağlantı adresine tıklayarak sorgulama yapacak olduğunuz sayfaya ulaşacaksınız. Açılacak olan sayfada ilk olarak, sayfanın sol yanında yer alan ‘dosya sorgulama’ yazılı yere tıklamanız gerekmektedir.

Adsız

Arkasından açılan ekranda sizden dosya numarası istenecektir, dosya numaranızı yazdıktan sonra harfler ve sayılardan oluşan doğrulama kodunu yazarak ‘sorgula’ yazılı kutucuğun üzerine tıklayınız.

Adsız

Böylelikle sistem girişinizi sağladıktan sonra hasar dosyanız ile ilgili olarak ayrıntılı tüm bilgilere ulaşabileceksiniz. Böylelikle kaza sonrasında alacak olduğunuz tazminat oranı hasar dosyasında bulunan belge bilgilerine göre tespit edilecektir.

Dubai Starr Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.