Sorgulamalar artık tek çatı altında!

E-BORDRO SORGULAMA

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte birçok işlemimizi internet üzerinden online olarak kolayca ve daha kısa sürede yapabilmekteyiz. Birçok kurum ve kuruluş internet üzerinden yapılabilecek bir uygulamayı sisteme sokmaktadır. Daha önceleri resmi kurumlara gidip sıra bekleyerek yaptığımız işlemleri şimdi hiç zaman kaybı yaşamadan internet üzerinden birkaç dakikada öğrenebilmekteyiz. Bu işlemlerden bir tanesi de E-Bordro sorgulama işlemidir. E Bordro sorgulama işlemi ve bunun gibi birçok işlemi E-Devlet resmi sitesi üzerinden kolaylıkla halletmekteyiz. E-Devlet üzerinden gerçekleştireceğiniz her işlem için E-Devlet şifresi gerekmektedir. Eğer E-Devlet şifresine sahip değilseniz yazımızda şifrenizi nasıl alabileceğiniz hakkında bilgiler bulunmaktadır.

Daha önceden E-Bordro sorgulama işlemi ve bunun gibi birçok işlemi gerçekleştirebileceğimiz iki resmi internet sitesi bulunmaktaydı. Ancak E-SGM resmi internet sitesinin kapatılması nedeni ile artık bu ve bunun gibi birçok işlemi E-Devlet üzerinden E-Devlet şifresi ile gerçekleştirebilmekteyiz. Artık bütün sorgulamalarımız tek bir çatı altında!

E-Devlet Üzerinden Şifre İle E-Bordro Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet üzerinden yapacağınız herhangi bir işlemde sizden E-Devlet şifresi istenecektir. E-Devlet şifrenizi size en yakın merkez PTT şubelerine nüfus cüzdanınız ile birlikte giderek E-Devlet şifresi alma başvurusunda bulunup, 2 TL işlem ücreti ödedikten sonra E-Devlet şifrenizi kapalı bir zarf içerisinde teslim alabilirsiniz. E-Devlet şifrenizi aldıktan sonra E-Bordro sorgulama işlemi için yazının sonun size vermiş olduğumuz “E-Devlet Üzerinden E Bordro Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!” adlı linke tıklayınız. Açılan sayfadan “Kimliğimi Şimdi Doğrula” adlı butona tıklayınız.

w

“Kimliğimi Şimdi Doğrula” adlı butona tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan sayfada sizden TC kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz istenecektir. T.C. kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz ile kimlik doğrulama işleminizi yapmanız gerekmektedir. Bu bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girdikten sonra “Sisteme Giriş Yap” adlı butona tıklayarak E-Bordro sorgulama işleminizi başarı ile tamamlayabilirsiniz.

6

 

E-Devlet Üzerinden E-Bordro Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.