Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Ev Telefonu Fatura Ödeme

Ev telefonuna sahipseniz ve bu durumda PTT şubelerine veya Türk Telekom şubelerine gitmenize gerek kalmadan fatura ödeme işlemlerinizi yapmak istiyorsanız, yazımızın devamında verecek olduğumuz bilgiler sizlere yardımcı olacaktır.

Sizlerin de bildiği gibi gelişen teknoloji ile birlikte işlemlerimizi internet üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bu anlamda da birçok kurum ve kuruluş bizlere sağlamış olduğu online uygulamalar sayesinde, kurumlara gitmemize gerek kalmadan bizlere işlem yapabilme özgürlüğü tanımaktadır. Bunlardan birisi de ev telefonu fatura ödeme işlemidir.

Ev telefonu fatura ödeme işlemini dilerseniz herhangi bir PTT şubesine ya da Türk Telekom şubesine giderek gerçekleştirebilirsiniz. Ancak buna ek olarak daha kolay bir yöntem olarak internet üzerinden yapacak olduğunuz işlem bulunmaktadır. Online yapacak olduğunuz bu işlemi dakikalar içerisinde kredi kartınızla güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Bizlere sunulmuş olan bu uygulama ile ev telefonu faturasına ek olarak, mobil, internet ve TV faturalarını da rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

Ev Telefonu Fatura Ödeme İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Ev telefonu fatura ödeme işleminizden önce borcunuzu müşteri hizmetlerini arayarak veya yine internet üzerinden öğrenebilirsiniz.

Ev telefonu fatura ödeme işlemeniz için yazımızda sizlere verilmiş olan adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Bunun için ilk olarak yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Bu işleminizden sonra aşağıda sizlere göstermiş olduğumuz gibi bir sayfa karşınıza çıkacaktır. Bu uygulama üzerinden işlem yapabilmeniz için herhangi bir şifreye veya uygulamaya üye olmanıza gerek yoktur. Bilgilerinizi girmeniz ile birlikte üye olmadan da işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Borç sorgulama ve Ödeme ekranı üzerinden ilk olarak T.C kimlik numaranızı ve ekranda görmüş olduğunuz güvenlik kodunu doğru ve istenildiği şekilde girmeniz gerekmektedir.

Adsız

Bilgi girişlerinizin ardından ise, ekranın alt kısmında görmüş olduğunuz “Sorgula” butonuna basınız. Gerçekleştirmiş olduğunuz bu basit işlemlerin ardından ise ekrana şu ana kadarki mevcut olan borçlarınız yer alacaktır. Bu borçların aynı zamanda ne kadar olduğunu da göreceksiniz. Aynı zamanda bu faturaların hangi dönemleri kapsadığı ve faturanız ile ilgili diğer bilgilere de ulaşabilirsiniz. Sonrasında ödeme yapmak istediğiniz faturanızın yanında bulunan kutucuğu işaretlemeniz gerekmektedir. Bu işleminizin ardından ise, karşınıza bir ödeme ekranı çıkacaktır. Bu ekrana kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Ardından da ev telefonu fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer herhangi bir borcunu bulunmuyorsa, bu ekran üzerinde “Ödenmemiş borcunuz yoktur.” yazısını göreceksinizdir.

Ev telefonu fatura ödemenizi bayilere giderek yapmak istiyorsanız, Türk Telekom’un resmi internet sitesi üzerinden sizlere en yakın bayiyi öğrenebilirsiniz.

Eğer sisteme üye olmak isterseniz, sizden istenilen bilgileri sisteme girmeniz yeterli olacaktır. Üye olduktan sonra, kullanıcı kodunuz ve TC kimlik numaranız ile birlikte sisteme giriş yapabilir ve sisteme kredi kartınızı kaydedebilirsiniz. Bu sayede her seferinde kredi kartı bilgilerinizi girmenize gerek kalmaz.

Üye olmak için ise,

Ev telefonu faturalarınız ile ilgili bir sorun varsa, 24 saat ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerini arayarak sorununuzu çözebilirsiniz.

Bu uygulama sayesinde, üye olmanız ile birlikte otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Böylelikle ev telefonu faturanız geldiği zaman, belirlemiş olduğunuz kredi kartınızdan borç miktarınız temin edilecektir. Ev telefonu fatura ödeme hareketlerini de yine bu uygulama üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Ev Telefonu Fatura Ödeme İşleminiz İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.