Sorgulamalar artık tek çatı altında!

FİNANSBANK IBAN SORGULAMA

Ülkemizin güçlü köklere sahip olan banka kuruluşlarından biri olan Finansbank geçmişten günümüze yenilikçi ve modern tavrından ödün vermemiştir. Finansbank kullanıcılarına sağladığı çeşitli kampanyalar ve kolaylıklar sayesinde günden güne bünyesine yeni kullanıcılarını katmaya devam ediyor. Uluslararası Banka Hesap Numarası adı altında hizmet veren IBAN sistemi gerek ülkeler arası gerekse yurt içi havale ve EFT gibi işlemlerde kolaylık sağlamıştır. IBAN işlemi ile daha hızlı, kolay ve güvenli para transferi amaçlanmıştır. Ülkeler arası farklılık gösteren IBAN numarası en fazla 36 haneden oluşmaktadır. Ülkemiz için ise IBAN numarası 26 haneden oluşmaktadır. Bu 26 hanenin ilk 2 hanesi ülke kodunu içerir bizim ülkemiz için ise TR şeklindedir. Sonrasında gelen 2 haneli kısım ise kontrol hanesini oluşturmaktadır, bu kontrol hanesi aynı zamanda IBAN numarası doğrulamada da kullanılır. Sonrasında gelen 5 haneli kısım ise banka kodunuzu içerir. Devamında gelen bir haneli bölüm ise yedek kısım olarak adlandırılır ve herhangi bir değişiklik olana kadar 0 olarak kabul edilir ve geriye kalan 16 hanelik kısım ise kullanmış olduğunuz banka hesap numaranızı ifade etmektedir.

Finansbank’ın sağladığı kolaylıklar sayesinde şubeye gitmeye gerek kalmadan resmi internet sitesi üzerinden Finansbank IBAN sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Finansbank resmi internet sitesi üzerinden size sorulacak birkaç bilgi dahilinde IBAN sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu bilgi kullanmış olduğunuz Finansbank hesap numaranızdır. Finansbank hesap numaranızı girerek Finansbank IBAN no sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank IBAN Sorgulama İşlemini Nasıl Yaparım?

Yukarıda da belirttiğimiz üzere resmi internet sitesi üzerinden Finansbank IBAN sorgulama işlemini yapma kolaylığına sahipsiniz. Şubeye kadar gitmeye gerek kalmadan evden, işten, parktan kısaca internet erişiminiz olan her yerden Finansbank IBAN sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıdaki görselde de gördüğünüz üzere sadece hesap numaranızı girerek Finansbank IBAN no sorgulama işleminizi saniyeler içinde halledebilirsiniz. Aşağıda verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak Finansbank IBAN sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank IBAN Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.