Sorgulamalar artık tek çatı altında!

FİRMA SORGULAMA

Bu yazımızda sizlere firma sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağı hakkında bilgiler vereceğiz. İnternetin günden güne kullanımının artması insanların bilgiye ulaşmasına büyük katkı sağlamaktadır. Kullanım arttıkça internete erişimde artmaktadır ve böylece her insanın elinin altında kolayca kullandığı interneti bulunmaktadır. İnternetin bu şekilde artması kamu kurumlarının da bunun üzerine uygulama oluşturmasına ve vatandaşa daha hızlı bir hizmet verilmesine neden olmuştur. Böylelikle internet üzerinden birçok sorgulama işlemini yapabilmekteyiz. Firmayı sorgulama işlemi de bunlardan sadece birisidir. Firmayı sorgulama işlemi işlemi internetten birkaç kısa adım ile kolaylıkla yapılabilmektedir. Firmayı sorgulama işlemi E-Devlet sitesi üzerinden yapılmaktadır. E-Devlet  üzerinden işlem yapabilmek için E-Devlet şifrenizin bulunması gerekmektedir. 2 TL karşılığında E-Devlet şifrenizi PTT şubelerinden alabilirsiniz. E-Devlet şifrenizi de aldıktan sonra yazımızın devamından sizlere paylaşacağımız bilgiler sonucunda firmayı sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Firma Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Firmayı sorgulama işlemini devlete ait olan resmi sitesinden yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine gitmeniz gerekmektedir. Bağlantı adresine tıklamanız durumunda açılan ekranda ‘kimliğimi şimdi doğrula’ tıklanmalıdır.

Adsız

Daha sonra karşımıza çıkan sayfada istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmamız gerekmektedir.

Adsız

Gerekli yerler doldurulduktan sonra yapılması gereken ‘sisteme giriş yap’ butonuna tıklanmalıdır.

Adsız

Sizlere vermiş olduğumuz bu bilgiler doğrultusunda, tüm bu gerçekleştirilen adımlardan sonra firmayı sorgulama işlemini başarı ile yapabilirsiniz. Firma sorgulamasından sonra tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Firma Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.