Sorgulamalar artık tek çatı altında!

FİRMA ŞUBE SORGULAMA

Bu yazımızda sizlere firma şube sorgulama işleminin nasıl yapıldığı hakkında bilgiler vereceğiz. İnternet kullanımının hızla artması ile birlikte ne tür yollar kullanarak interneti insan için en faydalı hale getirilebileceği konusu üzerinde durulmaya başlandı. Bu sebep ile birlikte ülkemizdeki kamu kurum ve kuruluşları birçok uygulamayı hayatı geçirerek vatandaşa hızlı bir hizmet sunmaktadır. Sorgulama işlemleri de bu uygulamalar arasında yerini almıştır. Sorgulama işlemlerinizi internet üzerinden kolay bir şekilde yapabilmektesiniz. Böylelikle uzun kuyruklara girmeye gerek kalmadan ve birçok evrak işleri ile uğraşmadan kolaylıkla işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Firma şubesi sorgulama işlemi de bunlardan sadece birisidir. Devletin birçok kurumu bu sorgulama işlemlerinin yürütülmesini E-Devlet sitesi aracılığı ile yapmaktadır. Firma şubesini sorgulama işlemi de  E-Devlet sitesi üzerinden yapılmaktadır. E-Devlet sistemi üzerinden birçok sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. E-Devlet sistemi üzerinden işlem yapabilmek için E-Devlet şifrenizin bulunması gerekmektedir. E-Devlet şifrenizi PTT şubelerinden 2 TL karşılığında edinebilirsiniz. E-Devlet şifrenizi de aldıktan sonra yazımızın devamından sizlere paylaşacağımız bilgiler sonucunda firma şubesini sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Firma Şube Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabiliriz ?

Firma şube sorgulama işlemini devlete ait olan  resmi internet sitesinden yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine gitmeniz gerekmektedir. Bağlantı adresine tıklamanız durumunda açılan ekranda ‘kimliğimi şimdi doğrula’ tıklanmalıdır.

Adsız

Daha sonra  açılan yeni sayfada bizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmamız gerekmektedir.

Adsız

Gerekli yerler eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduktan sonra yapılması gereken son hamle ‘sisteme giriş yap’ kutucuğuna tıklamaktır.

Adsız

Sizlere vermiş olduğumuz bu bilgileri takip edilmesi durumunda, tüm gerçekleştirilen adımların ardından firma şube sorgulamanızı başarı ile yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra firma şubeleri ile ilgili tüm bilgiler karşınıza çıkacaktır.

Firma Şube Sorgulaması İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.