Sorgulamalar artık tek çatı altında!

FİRMA YETKİ BELGESİ SORUMLU KİŞİ SORGULAMA

Birçok sorgulama işlemi gibi firma yetki belgesi sorumlu kişi sorgulama işlemi de internet üzerinden yapılabilmektedir. Bizde bu yazımızda sizlere bu sorgulama işleminin nasıl yapılacağını anlatacağız. Öncelikle sorgulama işlemimizi artık internet aracılığı ile yapıyor oluşumuz bizlere büyük katkı sağlamıştır. Eskide evrak toplayıp uzun kuyruklarda saatlerce beklerken artık tek tık ile işlemimizi rahat bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Bu sorgulama işlemi E-Devlet sitesi üzerinden yapılmaktadır. E-Devlet sistemi üzerinden birçok sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.E-Devlet sistemi üzerinden işlem yapabilmek için E-Devlet şifrenizin bulunması gerekmektedir. E-Devlet şifrenizi herhangi bir PTT şubelerinden 2 TL karşılığında edinebilirsiniz. E-Devlet şifrenizi de aldıktan sonra yazımızın devamından sizlere paylaşacağımız bilgiler sonucunda işletme durumu sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Firma Yetki Belgesi Sorumlu Kişi Sorgulama İşlemi İnternet Üzerinden Nasıl Yapılır ?

Firma yetki belgesi sorumlu kişi sorgulama işlemini devlete ait olan resmi internet sitesinden yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine gitmeniz gerekmektedir. Bağlantı adresine tıklamanız durumunda açılan ekranda ‘kimliğimi şimdi doğrula’ tıklanmalıdır.

Adsız

Daha sonra açılan sayfada bizden istenilen T.C kimlik numarası ve E-Devlet şifresinin doğru bir şekilde yazılması gerekmektedir.

Adsız

İstenilen yerler doldurulduktan sonra yapılması gereken ‘sisteme giriş yap’ kutucuğuna tıklanmalıdır.

Adsız

Sizlere vermiş olduğumuz bu bilgiler göz önüne alınarak yapılan sorgulama işleminde, tüm gerçekleştirilen adımlardan sonra firma yetki belgesi sorumlu kişi sorgulama işleminizi başarı ile yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra firma yetki belgesi sorumlu kişi ile ilgili tüm bilgiler karşınıza çıkacaktır.

Firma Yetki Belgesi Sorumlu Kişi Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.