Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Garanti Bankası Maaş Sorgulama

Garanti Bankası Maaş Sorgulaması Nasıl Yapılır ?

Garanti Bankası maaş sorgulama işlemleri birkaç farklı yoldan yapılabilmektedir. Bu işlemleri ATM aracılığıyla, Alo Garanti (444 0 333) üzerinden, internet şubesi aracılığıyla bireysel veya kurumsal hesaplarınızdan, kısa mesajla (SMS) ve akıllı telefonlarınız üzerinden Garanti Cep- Mobil Bankacılık aracılığıyla yapmanız mümkündür.

ATM ile Maaş Sorgulama

 

Maaş sorgulama işlemlerinize size en yakın Garanti Bankası ATM’sine giderek size ait maaş veya hesap kartınızla  gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için Ana Menü üzerinden bakiye sorgulama seçeneğine tıklayıp hesabınızda ne kadar para olduğunu öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda hesap hareketliliğini sorgulayıp para transferi yapılan işlemleri, işlem yapılan tarih ve miktarları görebilirsiniz.

Size en yakın Garanti ATM için TIKLAYINIZ!

Alo Garanti Üzerinden Maaş Sorgulama

 

Garanti Bankası maaş sorgulama işlemlerinizi 444 0 333 üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Alo Garanti üzerinden maaş sorgulaması haricindeki bankacılık işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Alo Garanti’nin sunmuş olduğu ”sesli yönlendirme” sistemi üzerinden herhangi bir tuşla yönlendirme menüsü ile karşılaşmadan komut vererek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer Garanti Bankası kredi kartınız veya banka kartınız varsa aşağıdaki linkle tıklayarak şifrenizi alabilirsiniz. Size özel tanımlanmış Müşteri Numarasını 444 0 333 Alo Garanti servisinden veya Garanti Bankası şubelerinden öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası Şifre İşlemleri için TIKLAYINIZ!

SMS Yolu ile Maaş Sorgulama

 

Garanti Bankası maaş sorgulama işlemlerinizi kısa mesaj (SMS) yoluyla da gerçekleştirebilirsiniz. Bonus Card, Money Card, American Express Card , Flexi Card , Miles&Smiles kartlarınızınla ilgili kartlarınızla ilgili işlemlerinizi gerçekleştirmek için ”3340” Anında Bilgi Servisi’ni kullanmanız mümkündür. SMS ile Maaş sorgulama için telefonunuzun mesaj bölümüne ”bilgi” yazıp 3340’a göndermeniz gerekmektedir.

Ancak buradaki önemli nokta cep telefon numaranızın bankada kayıtlı olan cep telefonu numaranız ve sizin adınız ile uyuşmasıdır. Kayılı olmayan telefon numaralarına bilgi gönderilememektedir. Garanti Bankası şubelerinden ve Paramatiklerden cep telefon bilginizi öğrenebilir ve güncelleyebilirsiniz.

Not: Bilgi almak için cep telefonunuzdan gönderilen ve cep telefonunuza gelen mesajlar GSM faturanıza bir mesaj olarak yansıtılır. Bilgilendirme servisi Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone aboneleri için geçerlidir.

Bireysel İnternet Şubesi ile Maaş Sorgulama

Garanti Bankası teknoloji ile entegrasyon bakımından önde gelen bankalardan birisidir. Aynı zamanda internet bankacılığında da gelişmiş seçeneklere sahiptir. Garanti Bankası bireysel internet bankacılığına yazının sonuda yer alan bağlantı linki ile erişebilirsiniz.

 

garantiinternet

Eğer daha önce Garanti Bankası internet şubesi kullandıysanız ve parolanızı unuttuysanız ”parolamı unuttum” seçeneğine tıklayarak yeni şifre alabilirsiniz. Daha sonra internet bankacılığı üzerinden maaş sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Daha önce hiç Garanti Bankası internet şubesi kullanmamışsanız bireysel bankacılık bölümünden ”ilk kez parola almak istiyorum” seçeneğine tıklayarak hem şifrenizi sağlayabilir, hem de Garanti Bankasının bireysel internet bankacılık hizmetini ve fırsatlarını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bireysel internet şubesi ile ilgili daha fazla bilgi almak için Garanti Bankası şubelerine başvurabilir veya 444 0 333 Alo Garanti hattını arayabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı ile Garanti Bankası Maaş Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.