Sorgulamalar artık tek çatı altında!

GARANTİ BELGESİ SORGULAMA

İnternet üzerinden birçok sorgulama işlemimizi yapabilmekteyiz. Birçok kurum ve kuruluş internet üzerinden de hizmet vermektedir. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’da internet üzerinden hizmet vermektedir. Almış olduğunuz ürünlerin garanti belgesi sorgulama işlemini internet üzerinden yapabilirsiniz. Garanti belgesini sorgulama işlemi üç site üzerinden yapılmaktadır. Yazının devamında bu üç site üzerinden garanti belgesini sorgulama işleminin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Garanti Belgesi Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • Gümrük ve Ticaret Bakanlığı E-Hizmet Sisteminden; Bu site üzerinden garanti belgesini sorgulama işlemi için yazının sonunda verdiğimiz linke tıklayınız. Açılan sayfada sizden istenilen garanti belge numarası istenecektir. Bunu doğru bir şekilde girerek ara butonuna tıklayınız. Diğer bir seçenek olarak ise firma ünvanından işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ğ

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı E-Hizmet Sitesinden Garanti Belgesi Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

  • E-Devlet Sistemi Üzerinden Garanti Belgesini Sorgulama; E-Devlet sistemi üzerinden işlem yapabilmek için yazının sonunda verdiğimiz linke tıklayınız. Açılan sayfadan sorgu türünüzü seçiniz ve ardından sorgu alanı kısmına ünvan ve belge numaranızı giriniz. Son olarak sorgula butonuna tıklayınız.

Ğ

E-Devlet Üzerinden Garanti Belgesi Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

  • Tüketicin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü Sisteminden Garanti Belgesini Sorgulama; İlk olarak yazının sonunda verdiğimiz linke tıklayınız. Açılan sayfadan belge numarasına göre, firma ünvanına göre ya da markaya göre sorgulama yapabilirsiniz.

Ğ

Tüketicin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü Üzerinden Garanti Belgesi Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.