GARANTİ BORÇ SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

GARANTİ BORÇ SORGULAMA

İnternet çağını yaşamakta olduğumuz bu zamanlarda işlemlerimizi çoğunu zamandan kazanmak adına internet üzerinden online olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu kapsamda banklarda müşteri memnuniyetlerini sağlamak için işlemlerini internet üzerinden gerçekleştirme imkanı vermektedir. Sizlerde bankanızın internet şubesi üzerinden ister kurumsal isterseniz de bireysel işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Garanti Bankası da müşterilerine de internet üzerinden online olarak işlem yapabilme imkanı tanımaktadır. Bu kapsamda internet üzerinden yapacak olduğunuz birkaç basit işlemde sizde internet bankacılığını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Garanti borç sorgulama işleminizi nasıl yapabileceğiniz hakkında açıklayıcı bilgiler vereceğiz. Yazımızın devamında sizlere vermiş olduğumuz bu bilgiler ile birlikte sizlerde borç sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Garanti Borç Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Garanti borç sorgulama işleminizi internet üzerinden yapmak için ilk olarak yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Tıklama işleminizden sonra karşınıza çıkan ekran üzerinden ‘Bireysel’ kısmından sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.

Adsız

Bu işleminizden sonra ek olarak bir ekran daha açılacaktır. Buradan sizden istenmekte olan bilgileri ekrandaki ilgili yerlere yazmanız gerekmektedir. Sizden istenmekte olan müşteri numaranızı ve parolanızı girmeniz gerekmektedir.

Adsız

Eğer parolanızı henüz edinmemiş iseniz ekranın sağındaki ‘Parola Al’ butonundan şifrenizi oluşturabilirsiniz. Bu işlemlerinizden sonra ‘İnternet Şubesine Giriş’ butonuna basmanız gerekmektedir.

Adsız

Gerçekleştirmiş olduğunuz tüm bu işlemlerden sonra Garanti borç sorgulama işleminizi kendi biraysel bankacılık hizmetinizle sorgulatabilirsiniz. Borç sorgulatma işleminize ek olarak da aynı uygulama üzerinden ödeme işlemlerinizi de yapabilirsiniz.

Garanti Borç Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.