Sorgulamalar artık tek çatı altında!

GAZETE GÖRÜNTÜLERİ VE İNDEKS BİLGİLERİ SORGULAMA

Bu yazımızda sizlerle gazete görüntüleri ve indeks bilgileri sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağını paylaşacağız. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte internete verilen önem giderek artmaktadır çünkü bu teknolojinin kullanımı internet ile doğru orantılıdır. Bu yüzden internetin gelişmesi yolunda birçok adımlar atılmıştır. Bu adımlarla birlikte internet kullanımı giderek artmaktadır. İnternet kullanımı artması ile birlikte bize olumlu sonuçlar getirmiştir.Artık her insanın elinin altında kolayca ulaşabildiği internet sayesinde işlerimizi hızlı ve pratik bir şekilde halledebiliyoruz. Eskiden kurumlarda saatlerce beklediğimiz kuyruklarda zaman kaybı yaşıyorduk. Fakat günümüzde internet üzerinden yapılan sorgulama işlemleri,bilgi edinme işlemleri sayesinde zamandan ve bir nevi paradan kazanmış oluyoruz. Kurumları ziyaret ederek yol parası harcadığımızı da düşünürsek internet üzerinden yapılan sorgulama işlemleri oldukça kazançlı olmalıdır. İnternetin gelişimini doğru bir şekilde kullandığımız zaman oldukça karlı bir şekilde işlerimizi halletmemiz mümkün olacaktır.Bu gelişmeye ülkemizdeki kurumlarda duyarsız kalmayarak vatandaşa hizmeti internet aracılığı ile ayağına kadar götürmek için birçok uygulamayı günümüzde kullanılabilir kılmıştır. Sorgulama işlemlerinin internet üzerinden yapılabilmesi de bu amaçladır. Gazete görüntüleri ve indeks bilgileri sorgulama işlemi de bunlardan sadece birisidir. Gazete görüntüleri ve indeks bilgilerine internet üzerinden erişebilmek oldukça güzel bir durum olacaktır.Bu işlem sayesinde insanlar artık ulaşmak istedikleri bilgiye ulaşırken uzun saatler harcamak zorunda kalmıyorlar. Bu sorgulamayı yapabilmek için sisteme giriş yapmak gerekmektedir. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği resmi sayfası üzerinden giriş yapıldıktan sonra sorgulama işlemi kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Sisteme giriş yapılması konusu oldukça önemlidir. Sisteme giriş yapmadan gazete görüntüleri ve indeks bilgileri sorgulama ekranına ulaşamaz ve dolayısı ile de sorgulama işleminizi yapamazsınız.Yazımızın devamından sizlere paylaşacağımız bilgiler sonucunda gazete görüntüleri ve indeks sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Gazete Görüntüleri ve İndeks Bilgileri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne ait olan resmi internet sitesinden sorgulama işlemi kolaylıkla yapılabilmektedir.Anasayfa üzerinde görebileceğiniz diğer sorgulama işlemlerinden de yararlanabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılabilecek sorgulama işlemleriniz için bu resmi siteyi kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine gitmeniz gerekmektedir. Bağlantı adresine gitmeniz durumunda açılan ekranda sorgulama işleminizi yapabilmeniz için sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Bunun için gazete sorgu girişinde istenilen bilgiler verilmeli ve giriş yapılmalıdır. İlk olarak yapılması gereken kullanıcı adı ve şifreyi girmektir.Gazete görüntüleri ve indeks sorgulama ekranında görmüş olduğunuz ilgili kutucuklara kullanıcı adı ve şifre gibi bilgilerinizi girdikten sonra alt kısımda harflerden oluşan bir kısım göreceksiniz.

Adsız

Ardından harflerden oluşan güvenlik kilidi gerekli kutucuğa yazılmalıdır.

Adsız

Gerekli bilgileri ilgili kutucuklara eksiksiz ve doğru bir şekilde girdiğinizden emin olduktan sonra ‘giriş’ butonuna tıklanması gerekmektedir.

Adsız

Böylelikle sorgulama işlemi yapmak için sisteme giriş yapmış bulunuyorsunuz. Sisteme giriş yaptıktan sonra gazete görüntüleri ve indeks bilgileri sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.Görüntülü gazete haberlerine bu sorgulama sayesinde erişebilmiş olmalısınız.

Gazete Görüntüleri ve İndeks Bilgileri Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.