Sorgulamalar artık tek çatı altında!

GEÇİŞ BELGESİ DAĞITIM YASAĞI SORGULAMA

Geçiş belgesi dağıtım yasağı sorgulama işlemlerinizi artık pek çok işlemi bünyesinde bulunduran E-Devlet sistemi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hem bu sorgulama işleminizde hem de diğer tüm işlemlerinizde internet üzerinden hizmetinize sunulan servisleri kullanarak zaman kaybınızı önleyip sevdiklerinize ve kendi hayatınıza daha fazla vakit ayırabilirsiniz. E-Devlet sistemi üzerinden kullanımınıza sunulan sorgulama işlemi sayesinden geçiş belgesi hakkında daha detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Bu işlemi tek bir şifre ile kolayca yapabilmenize olanak sağlanmıştır. Yazımızın devamında geçiş belgesi dağıtım yasağı sorgulama işlemi ile ilgili yapmanız gerekenlerin detaylı bilgisini sizlerle paylaşacağız.

E-Devlet Sistemi Üzerinden Geçiş Belgesi Dağıtım Yasağı Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Geçiş belgesi dağıtım yasağı sorgulama işleminizi E-Devlet sistemi üzerinden gerçekleştirebilmeniz için öncelikle genel olarak tüm işlemlerde olduğu gibi E-Devlet şifresine ihtiyacınız olacaktır. Eğer E-Devlet şifreniz bulunmuyor ise size en yakın PTT şubesine giderek kimliğiniz ile başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz sonucu 2 TL ücret karşılığında size özel bir zarf içerisinde E-Devlet şifrenizi temin etmiş olabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra yazımızın sonunda sizlerle paylaştığımız bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız.

geçiş belgesi dağıtım yasağı sorgulama

Daha sonra T.C kimlik numaranızı ve temin ettiğiniz E-Devlet şifrenizi giriniz.

MESLEKİ YETERLİLİK2

Son olarak “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız.

MESLEKİ YETERLİLİK3

Sisteme giriş yapma işleminizi adımları doğru bir şekilde uyguladıktan sonra karşınıza gelen E-Devlet sistemi üzerindeki geçiş belgesi dağıtım yasağını sorgulama sayfasından sorgulamanızı tamamlayabilirsiniz. Tüm bu işlemler sonucunda geçiş belgesi ile ilgili dağıtım yasağı sorgulamanızı ve konu hakkındaki bilgilere erişiminizi sağlayabilirsiniz.

E-Devlet Sistemi Üzerinden Geçiş Belgesi Dağıtım Yasağı Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.