Sorgulamalar artık tek çatı altında!

GENERALİ SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMA

Birçok kuruluş gibi, sigorta şirketlerinin de birçok işlemi internet üzerinden kolaylıkla yapılmaktadır. Bu şirketlerden birisi olan Generali Sigorta’nın da birçok işlemi online olarak kolaylıkla yapılmaktadır. Aktif olarak hayata geçirilen internet adresine sahip olan bu şirketin hasar dosyası sorgulama işlemi de bu adres üzerinden kolaylıkla yapılmaktadır. Trafik sigortası yaptırmış araç için özellikle kaza yaptıktan sonra işlemlerini sigorta üzerinden yürütmek isteyen kişiler Generali Sigorta hasar dosya sorgulama işlemini yapmaktadırlar. Bu işlem sigorta şirketine ait internet sitesi üzerinden kolaylıkla yapılmaktadır. Bizlerde bu yazımızda sizlere bu işlemin nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılı bilgiler verdik. Vermiş olduğumuz bu bilgiler doğrultusunda hareket ederseniz hasar dosyanız ile ilgili ayrıntılı bilgilere çok kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Generali Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi İnternet Üzerinden Nasıl Yapılmaktadır ?

İşlem yapacak olduğunuz sayfaya yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Açılan yeni ekranda ilk olarak yapmanız gereken ‘ hasar görüntüleme ‘ yazılı yere tıklamanız gerekmektedir.

Adsız

Arkasından yönlendirilmiş olduğunuz sayfada sizden hasar dosya numarası istenecektir. Bu bilgiyi yazdıktan sonra sigortalı ve mağdur seçeneğinden size en uygun olan durumu işaretledikten sonra devamında T.C. kimlik numaranız ve vergi numaranız girdikten sonra ‘listele’ yazılı kutucuğun üzerine tıklanması gerekmektedir.

Adsız

Böylelikle Generali Sigorta hasar dosya sorgulama işleminizi kısa süre içinde tamamlamış oluyorsunuz.

Generali Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.