Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Genpa Cihaz Takip

Eskiden sadece haberleşmeyi sağlamak amacıyla kullanılan cep telefonları artık günümüzde çok farklı alanlarda da işimize yaramaktadır. Günümüzde eski özelliklerinin yanı sıra birçok farklı özellikleriyle de kullanıcılarının işlerini halletmesine yardımcı olan bu cihazlar eski isimlerini bırakarak artık akıllı telefon adıyla anılmaktadır. Bu özellikleri dolayısı ile de artık çok daha fazla revaçta olan bu küçük cihazlar artık her eve girmiş durumdadır. Her bireyin elinde olan bu cihazlar, öyle bir noktaya geldi ki artık bir telefonun yetmediği de görülmektedir. İş için ve genel kullanımlar için farklı telefonların kullanıldığı da olmaktadır.

Gelişen teknoloji sayesinde bu küçük cihazların kullanım alanı da değişti. Geliştirilen internet teknolojisi sayesinde bu küçük akıllı telefonların kullanımları da değişti. Eskiden bireylerin uzun zamanlarını alan işlemler artık bu gelişen teknolojik yenilikler sayesinde kolayca yerine getirilmeye başladı. Uzun süreler alan işlemler, artık bireylerin evlerinden bile çıkmalarına gerek kalmadan internete ulaşabildikleri her noktadan bu küçük akıllı telefonlar ile yapılabilir hale gelmiştir. Bu sebeple de bireyler bu küçük cihazlara olan taleplerini arttırdılar. Bu noktada da birçok yeni firma bu sektöre dahil olarak daha gelişmiş telefonların ortaya çıkmasına önayak olmuşlardır. Bu gelişme ile birlikte de bu sektörde bulunan şirketlerin ar-ge bölümleri daha kaliteli sistemlerin ortaya çıkmasına çabaladığı söylenebilir.

Bu gelişmiş küçük cihazların fiyatları da eski tip sadece haberleşmeye izin veren cep telefonlarına göre daha fazla olduğu söylenebilir. Bu nedenle de bu küçük ama pahalı olan akıllı telefonların daha iyi korunması daha kapsamlı bir garanti sürecine tabii olması kullanıcıların bir zarar görmesini engelleyici noktadadır. Bu akıllı cihazların sahip olduğu garanti bu noktada önemli bir konuma konulabilir. Bu yazımızda akıllı telefonların garanti sağlayıcılarından biri olan genpa’nın cihaz takip sürecine değineceğiz. Akıllı telefon garanti işlemlerini günümüzde genellikle cep telefonların üreticileri sağlamaktadır. Ancak bunların yanı sıra diğer başka firmalarda bu işlemleri yerine getirebildiği söylenebilir. Bu firmalardan biri de Genpa’dır. Genpa, ülkemizde uzun yıllardır telefonların garanti süreçleri noktasında kullanıcılara hizmet etmektedir. Bu yazımızda da genpa cihaz takip sürecine değineceğiz.

Genpa Cihaz Takip Nasıl Yapılır?

Ülkemizde akıllı telefonların garanti sürecini takip eden firmalardan biri de Genpa’dır. Genpa oldukça eski bir firmadır ve ülkemizde uzun yıllardır cep telefonlarının garantisi ile ilgilenmektedir. Bu küçük akıllı cihazlar oldukça pahalı olmalarına rağmen oldukça narindirler ve bir düşme ile bir darbe aldığında ya da diğer üretici sorunları nedenli olarak ortaya çıkabilen hasarlara karşı savunmasızdır. Bu noktada da bu garanti şirketleri devreye girerek kullanıcının sahip olduğu cihazın garanti altında tutulmasını ve kullanıcının bir zarar görmesinin önüne geçilmeye çalışmaktadır. Bu noktada da Genpa gibi şirketler ortaya çıkmaktadır. Eğer cihazınız Genpa tarafından garanti altına alındı ve akıllı telefonunuzda bir sorun meydana geldi ise, cihazınızı Genpa’ya göndererek onarımını talep edebilirsiniz. Ancak bu durum meydana geldiğinde cihazınızın süren bir garantisinin olması da önemlidir. Eğer garanti süreci devam eden bir cihazınız var ve bozulduysa Genpa’ya göndererek onarılmasını talep edebilirsiniz. Bu noktada da cihazın onarım sürecindeki takibi durumu ortaya çıkmaktadır. Sahip olduğunuz cihazın takip sürecini internet üzerinden yazı sonunda verdiğimiz link üzerinden yapabilirsiniz.

Yazı sonunda verdiğimiz linke tıklayarak Genpa resmi sitesine girebilir ve Genpa cihaz takip işleminizi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu oldukça kolay bir işlemdir.  Bu işlem için cihazınızın IMEI numarası gereklidir. Genpa cihaz takip işlemini yapabilmek için gerekli olan IMEI no’nuzu *#06# ARA seçeneği yaparak elde edebilir ve işleminizi internet üzerinden kolayca yerine getirebilirsiniz.

sdsdsdsdsds

Genpa Cihaz Takip İşlemi için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.