Sorgulamalar artık tek çatı altında!

GENPA GARANTİ SORGULAMA

Kişiler aldığı ürünlerin garantili olmasına ve bir sıkıntı çıktığı takdirde bunun için garantinin önemli olduğunu bilmeliler. Eğer ki aldığınız ürün GENPA çıkışlı ise aldığınız cihaz için garanti sorgulamalarınızı alan IMEI sorgulama uygulaması ile gerçekleştirmeniz mümkündür. Bu uygulama ise GENPA’nın resmi web sitesinde yer almaktadır. GENPA garanti sorgulama işlemi sayesinde aldığınız ürünün garanti bilgilerine ve bununla ilgili sorularınızın cevabına kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkündür. GENPA garantisi sorgulama işleminden önce bunun için her cihaza özgü 15 haneden oluşan IMEI numarası bulunur. Bu numara ile aldığınız cihazınızın kaydı olduğunu anlamanız mümkündür. Bu numaralarının olmasının sebebi herhangi bir kayıp veya çalıntı durumunda cihazının kimliği görevi gören bu numara ile işlemler gerçekleştirilmektedir. Yazımızın devamında GENPA garantisi sorgulama işlemini nasıl gerçekleştireceğiniz hakkında bilgi vereceğiz.

GENPA Garanti Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

GENPA garanti sorgulama işleminizi GENPA resmi web sayfasında bulabileceğiniz IMEI sorgulama bölümü ile cihazınızın IMEI numarasını girerek başka bir bilgiye ihtiyaç duymadan yapabilirsiniz. Cihazınız için özel olan IMEI numarasını öğrenmeniz çok kolaydır. Bu numarayı cihazınızda #06# ile ya da cihazınızın batarya yuvasından öğrenmeniz mümkündür. Ayrıca cihaz kutusu üzerinde de bulunabilmektedir. GENPA garanti sorgulama işlemi ile almış olduğunuz cihazınızın garantisinin başladığı tarihi, garantisinin bitme tarihini, garantisinin hangi kişi ya da kuruluş tarafından onaylandığı gibi cihaz ile ilgili tüm garanti bilgilerine ulaşmanız mümkündür. Bu işlem için öncelikle yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklayınız. Sonrasında açılan sayfada 15 haneli olan bu IMEI numarasını ilgili kutucuğa giriniz.

GENPA1

Ardından “Gönder” butonuna tıklayınız.

GENPA2

Bu işlemler dahilinde aldığınız cihazınızın garantisi ile ilgili olarak merak ettiğiniz tüm sorularınızın yanıtlarını almanız mümkün olacaktır.

GENPA Garanti Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.