Sorgulamalar artık tek çatı altında!

GÜNEŞ SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMA

Günümüzde birçok işlem gibi bankacılık işlemleri de internet üzerinden kolaylıkla yapılmaktadır. Bu sayede şirkete gitmeden teklif alabilir, size en uygun olan sigorta şirketini kolaylıkla seçebilirsiniz. Hatta sadece bununla da kalmayıp poliçelerden hasar dosyası incelemeye kadar birçok işlemi yapabilirsiniz. Özellikle hasar dosyası sorgulaması oldukça önemlidir, çünkü kaza sonrası alacak olduğunuz tazminatı bu dosya içerisindekiler belirlemektedir. Bu dosyanın içerisinde bulunması gerekenler kaza tespit tutanağı, sigorta poliçesi, sigorta primlerinin düzenli olarak ödendiğini gösteren bir belge, sürücü belgesi, aracın trafik belgeleri ve kazayı gösteren fotoğraflardır. Güneş Sigorta hasar dosya sorgulama işlemi de internet üzerinden yapılan işlemler arasındaki yerini almıştır ve bu işlem kolaylıkla yapılmaktadır. Bizde bu yazımızda sizlere sorgulama işleminin nasıl yapıldığı hakkında ayrıntılı bilgiler vereceğiz. Vermiş olduğumuzu bilgiler doğrultusunda işleminizi kısa sürede tamamlayıp hasar dosyanızın detaylarına ulaşabilirsiniz.

Güneş Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi İnternetten Nasıl Yapılmaktadır ?

Bu işlem Güneş Sigorta’nın kendi sitesi üzerinden yapılmaktadır. Güneş Sigorta hasar dosya sorgulama ekranına ulaşmak için yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine tıklamalısınız. Arkasından açılacak ekranda ilk olarak hasar dosyası inceleme yazılı alanın üzerine gidilmelidir.

Adsız

Daha sonra yönlendirildiğiniz ekranda mükellef türünü seçiniz. Eğer gerçek kişi işaretlediyseniz uyruğunuzu belirleyip ona göre T.C. kimlik numarası veya pasaport numarası istenecektir. Bu bilgileri verdikten sonra güvenlik kodunu girerek ‘giriş’ yazısının üzerine tıklanmalıdır.

Adsız

Eğer tüzel kişi olarak işlem yapacaksınız, tüzel kişi seçeneğini işaretlemeli, arkasından vergi kimlik numaranızı ve güvenlik kodunu girerek ‘giriş’ yazılı kutucuğun üzerine tıklamanız gerekmektedir.

Adsız

Böylelikle hasar dosyanız ile ilgili ayrıntılı olarak tüm bilgilere kısa süre içerisinde ulaşmış olacaksınız.

Güneş Sigorta Hasar Dosya Sorgulaması İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.