Sorgulamalar artık tek çatı altında!

HARP SANAYİ FİRMALARI LOJİSTİK SEFERBERLİK BİLGİSİ SORGULAMA

Gelişen teknoloji ile birlikte artık sanal ortamdan birçok işlerinizi yerine getirebilirsiniz. İnternet ve bilgisayar kullanımının artması birçok kurum ve kuruluş sanal ortamda yer almaya itmiştir. Bu doğrultuda kurum ve kuruluşlar çoğu hizmeti sanal ortam üzerinden görme imkanını biz vatandaşlara sunmaktadır. Teknolojideki gelişmelere kayıtsız kalmayan devlette sanal ortamda kendisine E-Devlet uygulaması ile yer bulmaktadır. E- Devlet uygulaması ile pek çok işlemi sanal ortamdan rahat ve kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Sistemden faydalanacağınız uygulamalardan birisi de harp sanayi firmaları lojistik seferberlik bilgisi sorgulama uygulamasıdır. Bu yazımız da sizlere bu sorgulama işlemi nasıl yapılır onu anlatacağız.

Harp Sanayi Firmaları Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sorgulama işlemini yapmak için ilk olarak yazının sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra karşınıza çıkacak olan sayfada kimliğimi şimdi doğrula butonu gözükecektir, bu butona tıklayınız.

ü

Bir önceki adımda gösterilen işlemi yaptıktan sonra karşınıza kimlik doğrulama sayfası açılacaktır. Açılacak olan bu sayfada ilk olarak TC kimlik numaranızı ilgili alana eksiksiz ve tam bir şekilde giriniz. Daha sonra ise sizden E- Devlet şifreniz istenecektir. Eğer şifre sahibi değilseniz işlem yapamazsınız. Şifre sahibi olmak istiyorsanız size en yakın PTT şubesine giderek 2 TL işlem ücreti karşılığında şifre sahibi olabilirsiniz.
Adsız

E-Devlet şifrenizi de ilgili alan girdikten sonra sisteme giriş yap butonuna basarak harp sanayi firmaları lojistik seferberlik bilgisi sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

10

Harp Sanayi Firmaları Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.