Sorgulamalar artık tek çatı altında!

HASTANE RANDEVU SORGULAMA

Günümüzde teknoloji hayatımızın her yerinde bulunmaktadır. Buna bağlı olarak ise internet kullanımında da artış olmaktadır. Pek çok kamu işlemleri online hizmetler adı altında internet üzerinden yapılmaktadır. Kamu işlemleriniz de olduğu gibi hastane randevu sorgulama işleminizi de artık kurumlara gidip sıra beklemek durumunda kalmadan yapılmaktadır. Bu işlemlerin internet üzerine taşınması kurumların vatandaşlarımızı gereksiz vakit kaybından kurtarmak ve kurumlarda oluşabilecek gereksiz yoğunluğun azaltılması amaçlanmıştır. Online randevu sorgulama işlemi ile ilgili detaylı bilgileri sizlerle yazımızın devamında paylaşacağız.

Hastane Randevu Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Merkezi Hekim Randevu Sistemi ile online randevu sorgulama işlemini gerçekleştirmek için öncelikle aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklayınız. Gelen sayfa sizden TC kimlik numaranızı ve şifrenizi girmeniz istenir. Daha sonra doğrulama kodunu girip “Giriş” butonuna tıklayınız. hastane randevu

Sonrasında ise hangi hastanede hangi gün ve hangi bölüm ve hekimden randevu almak istediğinizi de girdikten sonra randevu sorgulama işlemlerini tamamlamış olacaksınız.

Hastane Randevu Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.