Sorgulamalar artık tek çatı altında!

HASTANE SORGULAMA

Her vatandaş herhangi bir nedenden ötürü hastaneye gitmek zorunda kalabilir. Ancak hangi hastanede, hangi bölümün ve hangi doktorun olduğunu öğrenmek mümkün olmayabilir. SGK resmi sitesi bize bunları öğrenme imkanını sunmuştur. Hastane sorgulama sayesinde istediğiniz hastaneden istediğiniz bölümü ve istediğiniz doktoru seçebilirsiniz. Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza hastane arama işlemini nasıl yapacağımızı anlattık. Aslında basit ancak her vatandaşımızın bilmesi gereken bu işlemi sizler için resimli bir şekilde anlattık. Her insan gittiği hastanenin şartlarını ve durumunu bilmeye hakkı vardır. Ya da yeni bir şehre gelen bir vatandaşın ise acil bir durumda en yakın hastane nerede olduğunu öğrenmesi gerekebilir. İşte bu gibi bütün işlemlerimizi anlattığımız şekilde halledebiliyoruz. Bunun yanı sıra ise hastane arama işlemini yapmak için herhangi bir şifreye ya da herhangi başka bir şeye de ihtiyacınız yoktur. Bu işlemi yapmak için siz değerli okurlarımızın tek yapması gereken işlem aşağıdaki adımları veya da resimleri takip ederek bu işlemi yapmak olacaktır.

Hastane Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır ?

  • Hastane arama işlemi için öncelikle yapmanız gereken aşağıdaki bağlantı adresine tıklamaktır. Bağlantı adresine tıkladıktan sonra resimde gösterdiğimiz şekilde “Hastane Arama” kısmına tıklıyoruz.


1

  • Hemen ardından da hastane sorgulama yapmak istediğimiz ili ve hastalığımıza uygun olan hastane türünü seçiyoruz.

1 - Kopya

  • Bu işlemin ardından da seçtiklerimizden emin olup “sorgula” butonuna tıklıyoruz. Böylece hastane arama işlemini tamamlamış oluyoruz.

1 - Kopya (2)

Hastane Sorgulama İşlem Sayfasına Ulaşmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.