Sorgulamalar artık tek çatı altında!

HATALI PARK CEZASI SORGULAMA

Günümüzde en çok karşılaştığımız konulardan biri olan park sorunu, sürücüler için oldukça zorlayıcı bir durumdur. Bu yüzden sürücüler hatalı park sorunuyla karşı karşıya kalmaktadır. Bireylerin yanlış yerlere park etmesi sonucunda trafik görevlileri tarafından ceza kesilmektedir. Böyle bir durumda hatalı park cezası sorgulama işleminizi internet üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızın devamında sizlere verecek olduğumuz bilgileri takip ederek sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

İnternet üzerinden yapacak olduğunuz hatalı park cezasını sorgulama işlemini 2 farklı şekilde yapabilirsiniz. İspark ve internet vergi dairesi üzerinden yapacak olduğunuz hatalı park cezası sorgulama işlemi için yazımızdaki adımları takip ediniz.

Hatalı Park Cezası Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

İspark Üzerinden Sorgulama;

Ceza sorgulama işleminiz için ilk olarak yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan borç sorgulama ve ödeme ekranı üzerinden öncelikle plaka bilginizi giriniz.

Adsız

Sonrasında ekranda görmüş olduğunuz güvenlik kodunu ilgili kutucuğa yazmanız gerekmektedir.

Adsız

Bilgi girişlerinizden sonra son olarak ekran üzerinden ‘Sorgula’ butonuna tıklayınız.

Adsız

Gerçekleştirmiş olduğunuz bu adımlardan sonra hatalı park cezasını sorgulama işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İspark Hatalı Park Cezası Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

İnternet Vergi Dairesi Üzerinden Sorgulama;

Hatalı park cezası sorgulama işleminizi yapabilmeniz için ilk olarak yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine tıklayınız. Açılan ekran üzerinden sizden istenilen plaka bilginizi giriniz.

Adsız

Sonrasında özel plaka bilginize göre ‘Evet’ veya ‘Hayır’ seçeneklerinden birini işaretleyiniz.

Adsız

Bu işlemlerinizden sonra TC kimlik numaranızı veya vergi kimlik numaranızı giriniz. Tescil tarihi bilginizi de giriniz.

Adsız

Bilgi girişlerinizi gerçekleştirdikten sonra ekranın alt kısmında kırmızı ile yazılmış olan uyarıları dikkatlice okuyunuz. Tüm bu adımlarınızdan sonra hatalı park cezasını sorgulama işleminiz için ‘Tamam’ butonuna tıklayınız.

Adsız

Gerçekleştirmiş olduğunuz tüm bu adımlardan sonra hatalı park cezasını sorgulama işleminizi yapabilir ve cezanızla ilgili gerekli bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Vergi Dairesi Üzerinden Hatalı Park Cezası Sorgulama İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.