Sorgulamalar artık tek çatı altında!

HAVA DURUMU SORGULAMA

Her gün belli işlerimizi halletmek için dışarı çıkmamız gerekebilmektedir. Ya da uzun yola çıkmamız gerekebilmektedir. İşte bu durumlarda dışarıda olacak havayı merak edip ona göre tedbir almak isteriz. Aynı şekilde uzun yola çıkmak ya da trafiğe çıkmak içinde hava durumu hakkında bilgi sahibi olmak isteyebiliriz. Böyle bir durumla karşılaştığımız zaman eğer sizde hava durumu sorgulama işlemini yapmak istiyorsanız bu yazımız size bu noktada yardımcı olacaktır.

Hava Durumu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Eğer hava durumu sorgulaması yapmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken yazının sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra karşınıza çıkacak olan sayfada aşağıda anlatılacak olan işlemleri sırası ile yapınız.

Linke tıkladıktan sonra ilk olarak karşınıza çıkan sayfada sol kısımda yer alan bölümde Türkiye genelinde, günlük, saatlik, il ve ilçe merkezleri ya da 5 günlük hava tahminleri vb. gibi hava durumları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

1

İşte görüldüğü gibi farklı birçok alanda TC. Orman ve Su İşleri Bakanlığı’na bağlı olan Meteoroloji Genel Müdürlüğü bünyesinde yer alan hava durumunu sorgulama işlemi ile Türkiye son durum, saatlik durum, günlük durum, 5 günlük durum, il ve ilçe merkezleri hava durumları, uzun vadeli tahminler ya da mevsimlik tahminleri yapabilirsiniz. Bunun için ilk olarak yazının sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise yazının içeriğinde yer alan adımları takip ederek istediğiniz hava durumunu sorgulama işlemini yerine getiriniz.

Hava Durumu Sorgulama İçin TIKLAYINIZ! 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.