Sorgulamalar artık tek çatı altında!

HAVA NAKİL ARAÇLARI İÇİN LOJİSTİK SEFER GÖREV EMRİ SORGULAMA

Günümüzde internet kullanımının artması ile birlikte kişilerin işlemlerini internet üzerinden yapmayı tercih etme oranı da artmıştır. Pek çok kuruluş işlemleri online olarak yapılabilir hale getirmek için kolları sıvamıştır. E-Devlet sistemi içerisinde birçok konudan bilgi, sorgulama gibi pek çok hizmeti içeren uygulamalar bütünüdür. E-Devlet sistemi üzerinden hizmetinize sunulan işlemlerden biri de hava nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama işlemidir. Bu sorgulama işlemi ile birlikte hava nakil araçlarının sefer görev emri olup olmadığı konusunda detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Sefer görev emri yok ise, konu hakkında bilgileri edinebilirsiniz. E-Devlet sistemi üzerinden tek bir şifre ile gerçekleştirebileceğiniz hava nakil araçları için lojistik sefer görev emrini sorgulama işlemi hakkında detaylı bilgileri ve işleminizi nasıl yürüteceğiniz konusunda her türlü bilgiyi yazımızın devamında sizlerle paylaşacağız.

E-Devlet Sistemi Üzerinden Hava Nakil Araçları için Lojistik Sefer Görev Emri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet sistemi üzerinden hava nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama işlemini gerçekleştirebilmek için öncelikle tüm E-Devlet işlemlerinde olduğu gibi bir E-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. Eğer E-Devlet şifreniz bulunmuyor ise size en yakın PTT şubesine giderek, E-Devlet şifresi almak için kimliğiniz ile birlikte başvuru yapmanız sonucunda 2 TL ücret karşılığında sizse özel bir zarf içerinde E-Devlet şifrenizi temin edebilirsiniz. E-Devlet şifrenizi aldıktan sonra yapmanız gereken ilk adım yazımızın devamında paylaşacağımız bağlantı adresine tıklamaktır. Açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız.

Hava Nakil Araçları için Lojistik Sefer Görev Emri Sorgulama

Daha sonra T.C kimlik numaranız ve temin ettiğiniz E-Devlet şifrenizle sisteme giriş yapınız.

MESLEKİ YETERLİLİK2

Son olarak “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız.

MESLEKİ YETERLİLİK3

Sonrasında karşınıza gelen hava nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama sayfasında sorgulamanızı yapabilirsiniz. Paylaştığımız adımları doğru bir şekilde uyguladığınız takdirde, E-Devlet sistemi üzerinden sorgulama işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

E-Devlet Sistemi Üzerinden Hava Nakil Araçları için Lojistik Sefer Görev Emri Sorgulama İşlemi için LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.