Sorgulamalar artık tek çatı altında!

HAVA YOLU ÖZEL NAKLİYAT FİRMALARI LOJİSTİK SEFERBERLİK BİLGİSİ SORGULAMA

E-Devlet uygulaması ile birlikte devlet gelişen teknolojiye ayak uydurmuş ve bir çok işlemi diğer kurum ve kuruluşlarda da olduğu gibi sanal ortamdan yapabilme imkanını biz vatandaşlara sunmuştur. İlerleyen ve gelişen teknolojiye kayıtsız kalmayan devlet birçok işlemi tek çatı altında yapabileceğimiz devlet kapısı olan E-Devlet uygulamasını hizmete sokmuştur. Bu uygulama ile birçok sorgulama işlemini yerine getirebiliriz. Yapabileceğimiz sorgulamalardan birisi de hava yolu özel nakliyat firmaları lojistik seferberlik bilgisi sorgulama işlemidir. Biz bu yazımızda sizlere bu sorgulama işleminin nasıl yapıldığını anlatacağız.

Hava Yolu Özel Nakliyat Firmaları Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?

İlk olarak yazının sonunda yer alan linke tıklayınız. Daha sonra açılacak olan sayfada kimliğimi şimdi doğrula butonu karşınıza çıkacaktır. Bu butona tıklayıp ikinci adıma geçiniz.

ş

İkinci adımda açılacak olan sayfada sizden TC kimli numaranız ve E -Devlet şifreniz istenecektir. TC kimlik numaranızı ilgili alana eksiksiz ve doğru bir şekilde giriniz. Eğer yalnış ya da eksik girerseniz işlem yapamazsınız. Daha sonra ise ilgili alana E- Devlet şifrenizi girmeniz gerekecektir. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa işlem yapmanız mümkün değildir. E-Devlet şifre sahibi olmak için size en yakın PTT şubesine giderek şifre talebinde bulunmanız yeterlidir. Şifreniz 2 TL işlem ücreti karşılığında alabilirsiniz.

Adsız

Gerekli olan E-Devlet şifrenizi de ilgili alan girdikten sonra sisteme giriş yap butonuna basarak hava yolu özel nakliyat firmaları lojistik seferberlik bilgisi sorgulama işlemini bitirmiş olacaksınız.

10

Hava Yolu Özel Nakliyat Firmaları Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.