Sorgulamalar artık tek çatı altında!

HDI SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMA

Zamanla birçok işlem gibi sigortacılık işlemleri de internet üzerinden yapılmaya başlanmıştır. Özellikle sigorta şirketleri müşterisine en iyi hizmeti verebilmek için bu sistemi en iyi şekilde kullanmakta olup birçok uygulamaya sitesinde yer vermektedir. Hasar dosyası sorgulama işlemi de bunlardan sadece birisi olup işleminizi kısa süre içerisinde tamamlayarak dosya içerisindeki eksik evraklara ulaşabilirsiniz. Bu dosyanın tam olarak hazırlanması durumunda oluşan kaza sonrasında alacak olduğunuz tazminat belirlenmektedir. HDI Sigorta şirketi de bu hizmeti internet üzerinden sağlayan şirketler arasındaki yerini almıştır. Bizlerde bu yazımızda sizlere HDI Sigorta hasar dosya sorgulaması hakkında ayrıntılı bilgiler verdik. Verdiğimiz bilgiler doğrultusunda hareket ederek dakikalar içerisinde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

HDI Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu işlem HDI Sigorta Şirketi’nin resmi internet sayfası üzerinden yapılmaktadır. HDI sigorta hasar dosya sorgulama ekranına ulaşabilmek için yazımızın sonunda yer alan bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılacak olan yeni ekranda öncelikle arama tipini seçmeniz gerekmektedir. Eğer poliçe numarasını seçerseniz, sizlerden T.C kimlik veya vergi kimlik numarası istenmektedir. Arkasından poliçe numaranızı yazarak ‘ara’ yazılı kutucuğa tıklanmalıdır.

Adsız

Eğer dosya numarasını seçerseniz sizlerden bu sefer sadece dosya numarası istenmektedir. Bu bilgiyi gerekli yere yazdıktan sonra yeşil kutulu ‘ara’ yazsının üzerine tıklanmalıdır.

Adsız

Böylece sistem girişinizi sağladıktan sonra istediğiniz bilgilere ayrıntılı olarak ulaşmaktasınız.

HDI Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.