HSBC BORÇ SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

HSBC BORÇ SORGULAMA

İnternet kullanımın artmasıyla birlikte işlemlerimizin bir çoğunu internet üzerinden gerçekleştirmekteyiz. İnternet üzerinden gerçekleştirmiş olduğumuz bu işlemler sayesinde zamandan büyük oranda tasarruf sağlamaktayız. Özellikle bankaların müşteri memnuniyetleri açısından kullanmakta oldukları internet üzerinden online olarak işlem yapabilme imkanınız sayesinde bankalarda oluşan uzun kuyruklarda bekleme sorununuzdan da kurtulmuş olmaktasınız.

HSBC bankası da sizlere internet üzerinden ister kurumsal isterseniz de bireysel olarak işlem yapabilme imkanı tanımaktadır. Bu yazımızda sizlere HSBC borç sorgulama işlemleminizi online olarak nasıl yapmanız gerektiği hakkında bilgi vereceğiz. Verecek olduğumuz bilgiler sayesinde borç sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilmektesiniz.

HSBC Borç Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

HSBC borç sorgulama işleminizi internet üzerinden gerçekleştirmek için ilk olarak yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan HSBC ekranı üzerinden ilk olarak bireysel internet bankacılığı bölümünden ‘Giriş’ butonuna basmanız gerekmektedir.

Adsız

Bu işleminizden sonra başka bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Açılan ek sayfa üzerinden sizden istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir biçimde girmeniz gerekmektedir. Sorgulama ekranında sizden istenilen kullanıcı kodu ve parola bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Eğer internet bankacılığı şifrenize sahip değilseniz ekranın sağ tarafında bulunan ‘Anında Şifre’ butonuna tıklayarak 66 saniye içerisinde şifrenizi kolaylıkla edinebilirsiniz.

Adsız

Bilgilerinizi girmenizin sonrasında ‘Devam’ butonuna basmanız gerekmektedir.

Adsız

Gerçekleştirmiş olduğunuz tüm bu işlemlerden sonra, HSBC borç sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Borç sorgulama işleminize ek olarakta dilerseniz aynı sistem üzerinden borç ödeme veya ihtiyaç duyduğunuz diğer işlemlerinizi de yapabilirsiniz.

HSBC Borç Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.