Sorgulamalar artık tek çatı altında!

İDDAA KUPON SORGULAMA

İddaa, kişilerin spor bilgilerini tahminleri ile birleştirerek kazanç sağladıkları şans oyunudur. Birçok kişi yılın belirli zamanlarında bu oyunu oynamakta ve iddaa tahminleri yapmaktadır. İddaa şans oyununu sistemde olan maçlar için dilediğiniz zaman oynayabilirsiniz. İddaa deyince her ne kadar kişilerin aklına sadece futbol da gelse, basketbol, voleybol, hentbol, tenis, motor sporları, atletizm, bilardo oyunları için de oynayabilirsiniz. İddaa oyununda her maç için sistemin seçtiği oranlar bulunmaktadır. Maç sonucu, skor, ilk yarı skoru, karşılıklı gol var veya yok gibi birçok tahminle iddaa oynayabilirsiniz. İddaa tahmininiz tuttuğunda çok şanslı olduğunuz kabul edilir.

İddaa oyununda 3 çeşit oyun özelliği vardır. Bunlar misli, banko ve sistemdir. Misli iddaa oyununda toplam oyun bedelini ve kazancı artıran bir özelliktir. Banko iddaa oyununda güvendiğiniz maçları Banko (B) olarak işaretleyebilirsiniz. Bu şekilde üretilecek kolon sayısını düşürebilir ve ödeyeceğiniz bedeli azaltabilirsiniz. Sistem iddaa oyununda tahminde bulunduğunuz maçların içinden yanılma imkanı tanıyarak kazanma şansınızı artırır.

Oynamış olduğunuz kuponun tutup tutmadığını internet ortamından sorgulayabilirsiniz. Bu işleminizin adı iddaa kupon sorgulamadır. İddaa kupon sorgulama işlemleri çok fazla bilgiye gerek olmayan bir sorgulama işlemidir.

İddaa Kupon Sorgulama Nasıl Yapılır?

İddaa kupon sorgulama ya da iddaa bilet sorgulama işleminiz için öncelikli olarak yazının sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine tıklamalısınız. Açılan ekranın resim ile sizlere sunduğumuz sistemle aynı olmasına dikkat ediniz. İddaa kupon sorgulama işlemini bu site üzerinden yapacaksınız.

Açılan ekranda iddaa sonuçları sorgulama ve iddaa kupon sorgulama işlemini yapacağınız kuponun üzerinde bulunan barkod numarasının ilk 30 hanesini giriniz.

iddaasonuçlarısorgulama

İddaa kupon sorgulama için doğrulama kodu butonuna resimde gördüğünüz kodu eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Eğer kodu göremiyorsanız yenileme işleminizi yapabilirsiniz.

iddaasonuçlarısorgulama1

Girmiş olduğunuz bilgilerin doğruluğundan emin olduktan sonra iddaa sonuçları sorgulama için “Biletimi Sorgula” butonuna tıklayınız. İddaa sonuçlarını öğrenebildiğiniz ve iddaa kupon sorgulaması yaptığınız sayfa burasıdır.

iddaasonuçlarısorgulama2

İnternet üzerinden şifresiz bir şekilde sadece kupon bilgileri ile iddaa sonuçları sorgulama işleminizi tamamlamış bulunmaktasınız.

İddaa Kupon Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

İddaa Kuponu Barkod Sorgulama

Yapmış olduğunuz iddaa kuponunuzun tutup tutmadığını internet üzerinden sorgulayabilirsiniz. İddaa kuponunuzun barkod numarası ile iddaa kuponu barkod sorgulama işleminizi yapabileceğiniz gibi iddaa kupon hesaplama gibi iddaa kuponunuzla ilgili işlemlerinizi yapabilirsiniz. İddaa kuponunuz ile ilgili tüm işlemlerinizi www.iddaa.com adresin üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İddaa kuponu barkod sorgulama işleminiz için sayfanın sonunda vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklamalısınız.

iddaa 2

Anasayfa üzerinden sağ üst köşede göreceğiniz KUPON SORGULAMA adlı kutucuğa tıklamalısınız. Barkod sorgulama işleminizi bu yolla gerçekleştirebilirsiniz.

idda 1

İddaa kuponu ile ilgili barkod sorgulama işlemleri için sizden üyelik istemektedir. Eğer sisteme daha önceden üye olduysanız bilgilerinizi girerek sisteme girişinizi yapabilirsiniz. Fakat üyeliğiniz yoksa, Facebook ile giriş seçeneğini kullanarak ya da üye ol butonuna tıklayarak üye olabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra sizden barkod sorgulama yapabilmeniz için iddaa kuponunuzun barkod numarası istenecektir. Barkod numarasını ilgili kısma yazdıktan sonra iddaa kuponu barkod sorgulama işleminiz tamamlanmış olacaktır. Aynı zamanda mobil iddaa kupon sorgulama işleminiz için uygulamayı telefonunuza indirebilir ve iddaa kuponunuz ile ilgili sorgulama işlemlerinizi uygulama üzerinden yapabilirsiniz.

İddaa Kuponu Barkod Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

İddaa Kupon Hesaplama

Gelişen teknoloji birçok alanda olduğu gibi iddaa alanına da etki etmiştir. Artık internetten iddaa kupon hesaplama gibi hizmetler de yapılabilmektedir. İddaa kupon hesaplamayı bilmek bu açıdan önemlidir. Bahis oynarken hangi oranın daha avantajlı olduğunu, daha kazançlı olduğunu bilmek bu hesaplamaları yaparken yardımcı olmaktadır. Eğer kişi kuponunu bayilerden yatırıyorsanız iddaa kupon hesaplama hakkında da bilginiz olması gerekmektedir. İddaa kupon hesaplama kapsamında iddaa tahminleri de yapılabilmektedir. Kişiler, yaptıkları iddaa tahminleriyle oranları tutturabilemektedir.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.