Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ING Bank Başvuru Sonucu

 

Ülkemizde kurulan ve uzun süre faaliyette bulunan bankalar arasında ING Bank da bulunmaktadır. 1991 yılından faaliyette bulunan bankalar arasında ING bankası da vatandaşlarımıza hizmetler sunmaktadır. Banka tarafından sunulan müşteri hizmetleri arasında ING Bonus Kartı, ING Pegasus Plus Kartı ve ING Nakit Kartı da bulunmaktadır. ING bankasının sunmuş olduğu kredi hizmetler hakkında detaylı bilgilere sahip olmak için yazımızı takip ederek ING Bank başvuru sonucu ile kredi kartı başvurularının sonuçları ile ilgili bilgiler edinebilirsiniz.

ING Bonus Card

ING Bank kredi kartı başvuru sonucunu elde ederek banka kartı bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Daha sonra ING bonus card alabilir ve kartınızla yapmış olduğunuz alış-veriş nedeniyle banka tarafından kartınıza aktarılmış olan bonus harcamalarını yapabilirsiniz.

Bonus sayısının artması kartınızla ilgili banka tarafından yapılmış olan bir çok değişikliklere neden olacak. Böylece sahip olduğunuz ING Bonus Plus Card adlandırılan kartınızı ING Bonus Premium Card ile değiştirme avantajına sahip olacaksınız.

ING Bonus plus destek ile asistan hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Acil durumlarda sağlık hizmetlerinden yararlanacağınız zaman, tamirciye ihtiyacınız olduğunda ve b. bu gibi durumlarda ING bonus card işinize yarayacaktır. ING bonus kart ile bütün bu hizmetlerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

ING kart başvuru sonucu sorgulama ile kartınız ile ilgili son durumlara ulaşabilirsiniz. E-Ticaret ve Mail Order ile bu hizmetten tam yararlanabilir veya 0850 222 0 600 numarasını arayarak isteklerinizi bildirerek işlemlerinizi kullanıma kapalı hale getirebilirsiniz.

 

ING Bonus Plus Card

ING Bonus Plus Card size fazla bonusa sahip olduğunuz zaman verilecektir. Bu karta sahip olmanın tek yolu bolca alış-veriş yapmak ve bu sebeple bir yıllık (12 ay) alış-veriş durumunda en az 75 bonus kazanmaktır. Ing Bonus Plus Card’a geçiş yapmak için son bir yılda yapılan alış-veriş tutarı esas alınarak değerlendirme yapılır. Özel kampanyalar ile kazanılan ekstra bonusların etkisi olmadan son bir yılda yapılan alış-verişten kazanılan bonuslar hesaplanır. 6 aydan uzun bir süre ING Bonus Card’a sahip olanlar ING Bonus Plus Card’a koşulları yerine getirmek şartıyla geçiş yapabilirler. ING Bankası Kredi Kartı Başvuru işlemini yaparak ING kartı başvuru sonucu ile ilgili gereken bilgileri edinebilirsiniz.

 

ING Bonus Premium Card

ING Bonus Plus Card’a sahip olanlar yukarıda belirlenen adımları takip ederek ING Bonus Premium Card’a sahip olabilirler. Bunun için son bir yıl içerisinde en az 150 bonusa sahip olmak şartı bulunmaktadır. ING Premium Plus Card’a sahip olmak için son bir ilde yapılan alış-veriş, ödeme işlemleri esas alınacaktır. ING kartı başvuru sonucu ile daha detaylı bilgilere sahip olmanız mümkündür. ING Bonus Premium Card sahibi olmak isteyenler ING Bonus Plus Card’larına 6 ay veya 6 aydan uzun bir süre içinde sahip olmalıdırlar.

 

ING Bonus Platinum Card

ING Platinium Card ile ING Bonus kartınızda bulunan tüm özellikler ve ING Bonus kartınızda bulunmayan bir çok avantajlar vardır. Yurtdışında geçerli olan bu kart ile VIP restoranlarda hesap ödeme işlemlerinizi yaparken bir yandan da ABD’de bulunan bir çok restoran, otel ve gece kluplerinde yüzde 40’a kadar varan indirimlerde yararlanabilirsiniz. ING platinium kart ile aracınızın ihtiyacı olan klima bakım, check up, lastik doldurma ve b. bir çok hizmetlerden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Platinium Hobi paketi ile ise eğitim, spor ve sanat dalı gibi önemli hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Seyahat zamanı, kuru temizleme hizmetleri için de bu bonus platinium hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Daha detaylı bilgiye ulaşmak ve ING platinium hizmetlerinden yararlanabilmek için 0216 524 37 79 servis numarasını arayabilirsiniz.

ING Kartı Başvuru Sonucu Nedir?

ING kart başvuru sonucu ile kartınızın durumunu, hangi bonus hizmetlerinden yararlanabileceğinizi öğrenmeniz mümkündür. Bunun için bankanın resmi internet sitesine girmeniz gerekecek. ING Bank başvuru sonucu için yazının hemen bitimindeki sekmeye tıklayınız. Karşınıza açılacak olan sayfada ilgili alana T.C. kimlik numaranızı yazınız. Bunun hemen ardından cep telefonunuzu ve doğrulama kodunu yazarak ING kart başvuru sonucu bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

 

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

 

ING Pegasus Plus Kart

ING bonus kartları ile birlikte ING Pegasus Plus Card hesabı açtırmanız da mümkündür. Pegasus havayolları ile antlaşması olan bankamız 2 % uçuş puanı kazanmanıza yardımcı olarak her yaptığınız harcamadan faydalanmanızı sağlayacaktır. Uçuş bileti üzerindeki uçuş puanları ile size ayrıca avantaj sağlanacaktır. Ayrıca bu avantajlardan faydalanmak için Pegasus şirketi tarafından sizden herhangi bir aidat talep edilmemektedir. Normal harcamalarda size 0.5 % puan kazandıran ING Pegasus Plus Card işe TL değerinde ticari işlemler yapılmaktadır.

ING kart başvuru sonucunusu ile ING Pegasus Kartı başvurusunu yapmakla öğrenebilirsiniz. ING kart başvuru sonucu ile ilgili bilgi edinmek için aşağıdaki linke tıklayarak açılan sayfada T.C. kimlik numaranız, cep telefonunuz ve doğrulama kodunuz yazabilir, böylece ING kart başvuru sonucu ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

 

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.