Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ING Bank Bireysel Emeklilik

ING Emeklilik 170 yıldan beri bankacılık, servet yönetimi, sigortacılık, bireysel ve kurumsal müşterilerine geniş kapsamlı hizmet ve ürünleri sunan, dünyada lider finansal hizmet kuruluşlarından olan ING grubuyla beraber faaliyetini sürdürmektedir.

ING grubunun 4 Aralık 2008 tarihinde Oyak Emeklilik %100 hissesini satın alması ile berber ING emeklilik tarihinin de başlamasına sebep olmuştur. ING Bank Bireysel Emeklilik, 15 Kasım 2013 tarihinden beri 1 milyonu aşan müşteri sayısı ile ve 1 milyar 350 bin TL üzeri fon büyüklüğü ile de Türkiye’deki önde gelen hayat sigortası ve emeklilik şirketlerinden bir tanesidir. ING Bank Bireysel Emeklilik hakkında her şeye yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

ING Bank Bireysel Emeklilik, katılımcılarına verdiği sözlerini yerine getiren, toplum geneline karşı da sosyal sorumluluklarında bilincinde, teşvik eden ve çalışanlarına karşı teşvik eden bir şirket olmak amacıyla vizyonunu sürdüren, faaliyetlerini yerine getirmektedir.

Hayat ve Emeklilik Bireysel Emeklilikle beraber emekliliğiniz için güvenli olarak yapmış olduğunuz birikimlerinizi yatırıma dönüştürebilir, emekliliğinizde isterseniz toplu para ya da isterseniz emeklilik maaşı olarak da paranızı alabilmeniz mümkündür. Bireysel emeklilik Sistemine (BES) katılmanız için de başvurularınızı size en yakın olan ING Bank şubesine giderek yapabilmeniz mümkündür.

ING Bank Bireysel Emeklilik ve Anadolubank arasında imzalanmış olan protokol ile ING Bank Bireysel Emeklilik ve sigorta ürünlerini de Anadolubank Türkiye genelindeki 116 şubesiyle berber satılmaya başlanmıştır. ING Bank Bireysel Emeklilik, iş birliğiyle beraber bankasürans kanal üretimlerini 2014 yılında da büyümeyi hedeflerini açıklamışlardır. ING Bank Bireysel Emeklilik ve Anadolubank, banka sigortacılığıyla beraber yeni bir işliği yapmışlardır. İki şirketin aralarında imzaladıkları anlaşma ile de Anadolubank, Türkiye genelindeki şubelerde sigorta ürünleri ve bireysel emekliliği müşterilerine sunmaya başlamıştır.

ING Bank Bireysel Emeklilik de Mavi emeklilik planını ve VIP emeklilik planı adı altında bireysel emeklilik ürünlerini yine Anadolubank ile berber satışa sunmuştur. Mavi emeklilik planı ve VIP emeklilik planını tercih eden katılımcıları, düzenli bir katkı payı ödemeleri ile kazançlı ve güvenli birikim yapabilme fırsatını yakalarken, geleceklerini de güvence altına alabilme fırsatını yakalamışlardır.

AnadoluBank Hakkında

HABAŞ Grubuna dahil olan kuruluş olan AnadoluBank, Türkiye ekonomisinde temel olarak kabul edilmiş orta ve küçük ölçekli işletmelere yine orta ve kısa vadeli sermayesi, ticaret finansman kredi olanaklarını da sağlamaktadır. Anadolubank Türkiye’deki dinamik, genç ve yüksek gelişme potansiyeli olan bankalardan birisidir. 16 yıla sahip geçmişinde çağdaş bankacılıkta gerekli olan tüm uygun bir yapılanma gerçekleştirip, performansında sürekli olarak bir yükselme kat etmiştir. Bankanın uzman kadrosunda, hızla gelişmekte olan alternatif ve fiziki bir dağıtım kanalı ile uluslararası platformda da dikkat çekmeyi başarmıştır. Anadolubank, sunmuş olduğu uluslararası kredi fırsatları ile dış ticaret için müşterilere uygun ve kesintisiz koşullarda hizmet sağlamaktadır. ING Bank Bireysel Emeklilik hakkında her şeye yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Bireysel Emeklilik Sistemi

Fiil ehliyetlerine sahip olan kişiler, bireysel emeklilik sistemine katılma imkanına sahipler. ING Bank Bireysel Emeklilik, emeklilik hakkında her şeye yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür. Emeklilik sözleşmesinde, şirket tarafından reddedilmediği durumda, eğer varsa blokaj süresi tamamlanmasına müteakip, katkı payı da yapılabilen ilk ödemenin şirket hesaplarına nakit olarak intikal edildiği tarihte yürürlüğe girmektedir. Teklif şirket tarafından şayet reddedilirse, verilmiş olan ödeme talimatları da iptal ettirilip ve bulunuyorsa, yapılan bütün ödemeleriniz hiçbir kesinti olmadan beş iş günü içerisinde ödeyen kişiye iade edilmektedir. Ayrıca ING Bank Bireysel Emeklilik Sisteminde emeklilik sözleşmeniz yürürlüğe girmeden hemen öncesinde cayma hakkına sahipsiniz. Cayma durumunda, şirketin çağrı merkezi ya da mektup, faks ya da güvenli elektronik imza ile beraber şirkete bildirmeniz gerekmektedir.

Teklif forumunun da imzalanmasına ya da teklifin onaylanmasına müteakip olan 60 gün içerisinde cayma hakkına sahipsiniz. Cayma bildirimlerinde şirkete ulaşmasına müteakip olarak verilen ödeme talimatlarında da iptal edebilme ve yapılmakta olan ödemeleri, fon toplam gider kesintileri haricinde de hiçbir kesintisi olmadan, var ise yatırım gelirleriyle beraber on iş gününde ödeyen kişiye iadesi yapılmaktadır. ING Bank Bireysel Emeklilik sistemi yukarıda bahsettiğimiz gibidir.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.