Sorgulamalar artık tek çatı altında!

İNSAN HAKLARI İHLAL BİLDİRİMİ SORGULAMA

E-Devlet sitesi üzerine bir kamu işlemlerinin aktarılmasıyla vatandaşların vakit kaybetmeden işlemlerini halletmeleri ve kuruluşlardaki yoğunluğun azaltılması amaçlanmıştır. Bir çok konuda işlemi içeren E-Devlet sistemi, insan hakları ihlali ile ilgili herhangi bir durumda kurumlara her türlü başvuru işlemi internet üzerinden kolay bir şekilde yapabildiğiniz gibi E-Devlet sitesi üzerinden insan hakları ihlal bildirimi sorgulama işlemi ile insan haklarının ihlali durumunda ilgili kurumlara yapmış olduğunuz başvuruyu sorgulamanızda ve işlemlerinizi gerçekleştirmede size kolaylık sağlamaktadır. E-Devlet sistemi insan hakları ihlal bildirimini sorgulama işlemi İçişleri Bakanlığı’ na bağlı olarak size hizmetlerini sunmaktadır. Yazımızın devamında işleminizi nasıl yapacağınızı açıklayacağız.

E-Devlet Sitesi Üzerinden İnsan Hakları İhlal Bildirimi Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet sitesi üzerinden insan hakları ihlal bildirimi sorgulama işlemini yapabilmek için E-Devlet sitesi üzerinden yapılan tüm işlemlerde olduğu gibi öncelikle bir E-Devlet şifrenizin bulunması gerekmektedir. Eğer E-Devlet şifreniz bulunmuyor ise PTT şubelerine gidip başvurarak 2 TL ücret karşılığında E-Devlet şifrenizi temin edebilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra yazımızın sonunda sizlerle paylaştığımız bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız.

insan hakları ihlali

Ardından gelen sayfada T.C kimlik numaranızı ve almış olduğunuz E-Devlet şifrenizi giriniz.

işgöremezlik ödeme2

Son olarak “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayarak sisteme giriş yapınız.

işgöremezlik ödeme3

Tüm bu işlemleri doğru bir şekilde gerçekleştirdikten sonra E-Devlet sitesi üzerinden insan hakları ihlal bildirimi sorgulama işleminizi tamamlamış olursunuz.

E-Devlet Sitesi Üzerinden İnsan Hakları İhlal Bildirimi Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.