Sorgulamalar artık tek çatı altında!

İŞ BANKASI BORÇ SORGULAMA

Günümüzdeki internet kullanımının artmasıyla birlikte tüm işlemlerimizi internet üzerinden kolaylıkla yapabilmekteyiz. Bu kapsamda gerek kamu kuruluşları gerekse özel kurumlar vatandaşlarımızın kolay işlem yapabilmeleri için internet üzerinden uygulama işlemlerinizi yapmaktadırlar. Bu anlamda bankaların müşterilerine sunmuş olduğu birçok uygulama mevcuttur. Bankaların sunmuş olduğu bu uygulamalar ile birlikte bankalara gidip uzun kuyruklarda bekleyerek işlem yapmanıza gerek kalmamıştır. Bankaları internet üzerinden sunmuş olduğu bu uygulamalar sayesinde borç sorgulama, ödeme, kart işlemleri ve bunun gibi birçok hizmeti kolaylıkla yapabilmektesiniz.

İş Bankası da bu uygulamalar ile müşterilerine güvenli ve kolay bir şekilde işlem yapabilme imkanı tanımaktadır. Bu yazımızda ise sizlere İş Bankası borç sorgulama işleminizi nasıl yapmanız gerektiği hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızın devamında verecek olduğumuz bilgiler sayesinde, İş Bankası’na mensup kişiler borç sorgulama işlemlerini kolaylıkla yapabileceklerdir.

İş Bankası Borç Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

İş Bankası borç sorgulama işleminizi yapabilmek için ilk olarak yazımızın sonunda sizler için paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan İş Bankası sayfası üzerinden ekranın sağ tarafında bulunan ‘bireysel internet şubesi’ butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Adsız

Bu işleminizden sonra başka bir sayfa üzerine yönlendirileceksiniz. Bu ekran üzerinden, dilerseniz müşteri numaranız ile, dilerseniz TC kimlik numaranız ile, isterseniz de kart numaranız ile işleminizi yapabilirsiniz.

Bu aşamadan sonra, uygulama üzerinden sizden istenmekte olan, seçmiş olduğunuz seçeneğe göre bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Sonrasında şifrenizi veya geçici şifrenizi girmeniz gerekmektedir.

Adsız

İş Bankası borç sorgulama işleminiz için bilgi girişlerinizi doğru ve eksiksiz olarak yaptığınızdan emin olduktan sonra ‘Giriş’ butonuna basmanız gerekmektedir.

Adsız

Gerçekleştirmiş olduğunuz tüm bu adımlardan sonra İş Bankası kredi kartı borç sorgulama işleminiz için uygulama sistemine girebilirsiniz. Bireysel bankacılık hesabınıza girdikten sonra gerekli işlemler ile dilerseniz borç sorgulamanı yanı sıra ödeme işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İş Bankası Borç Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.