Sorgulamalar artık tek çatı altında!

İŞ MAKİNELERİ İÇİN SEFER GÖREV EMRİ SORGULAMA

Günümüzde artık birçok sorgulama işlemimizi internet üzerinden yapabiliyoruz. Birçok kurum ve kuruluş bu alanda hizmet vermektedir. Bu kurumları tek bir site altında E-Devlet sistemi toplamaktadır. E-Devlet sistemi bünyesinde 22 devlet kurum ve kuruluşunu barındırmaktadır. E-Devlet sistemi üzerinden birçok sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Bunun için E-Devlet şifresine sahip olmanız yeterli olacaktır. E-Devlet şifrenizi edindikten sonra E-Devlet sisteminde bulunan birçok kurum ve kuruluşa ulaşabilir ve sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Şifreyi ise PTT şubelerinden alabilirsiniz. E-Devlet bünyesinde hizmet veren kurumlardan bir tanesi de Milli Savunma Bakanlığı’dır. Milli Savunma Bakanlığı üzerinden iş makineleri için sefer görev emri sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Bu sorgulama işleminizi yapabilmek için yazının devamında vermiş olduğumuz bilgileri takip ediniz.

İş Makineleri İçin Sefer Görev Emri Sorgulama Nasıl Yapılır?

İş makineleri için sefer görev emri sorgulama işleminizi yapabilmek için ilk yapmanız gereken yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklamak olacaktır. Linke tıkladıktan sonra açılan sayfadan kimliği şimdi doğrula adlı butona tıklamanız gerekecektir. Bu butona tıklayınız.

J

Daha sonra bu butona tıkladıktan sonra açılan sayfada sizden TC kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz istenecektir. Bu bilgiler kimlik doğrulama işleminizi gerçekleştirmek için istenmektedir. O yüzden TC kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi doğru bir şekilde giriniz. Son olarak ise sisteme giriş yap adlı butona tıklayınız. Bu şekilde açılan sayfadan iş makineleri sefer görev emri sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

işgöremezlik ödeme2

 

İş Makineleri İçin Sefer Görev Emri Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.