Sorgulamalar artık tek çatı altında!

IŞIK SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMA

Sigortacılık giderek önem kazanmakta olan bir kuruluştur. Bunun nedeni oluşabilecek kazalara karşı oluşabilecek mali zararlarımızı karşılayabileceğimiz bir işletme temeline sahip olmasıdır. Bize sunulan hizmetleri artık internet üzerinden kolay bir şekilde öğrenebiliyoruz. Sigorta şirketlerine ait site üzerinden, detaylı olarak sigorta şirketiyle yapabileceğimiz tüm durumlara ayrıntılı olarak ulaşabilmekteyiz. Bunun yanında hasar dosyası ile ilgili ayrıntılı bilgilere de aynı şekilde ulaşmaktayız. Hasar dosyası kaza sonrasında tazminat almak için gereklidir. Hasar dosyasında kaza tespit tutanağı, sigorta poliçesi, sigorta primlerinin düzenli olarak ödendiğini gösteren bir belge, sürücü belgesi, aracın trafik belgeleri ve kazayı gösteren fotoğraflar eksiksiz olarak bulunması gerekir. Çünkü bu sayede alacak olduğunuz tazminat oranı belirlenmektedir. Işık Sigorta’da internet üzerinden hizmet veren sigorta şirketleri arasındaki yerini almıştır. Bizlerde bu yazımızda sizlere Işık Sigorta hasar dosya sorgulama işlemi hakkında ayrıntılı bilgiler verdik. Vermiş olduğumuz bu bilgiler doğrultusunda hasar dosyanız ile ilgili tüm bilgilere kısa süre içerisinde ulaşabiliyorsunuz. 

Işık Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi İnternet Üzerinden Nasıl Yapılmaktadır ?

Bu işlem Işık Sigorta’ya ait internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Işık Sigorta hasar dosya sorgulama ekranına ulaşmak içinse yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılacak olan yeni ekranda ilk olarak poliçe numaranızı arkasından hasar dosya numaranızı doğru bir şekilde yazarak ‘sorgula’ yazılı mavi renkli kutucuğun üzerine tıklayınız.

Adsız

Böylelikle sistem girişinizi sağladığınızda hasar dosyası ile ilgili tüm bilgilere ayrıntılı olarak ulaşmış olacaksınız.

Işık Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.