Sorgulamalar artık tek çatı altında!

İSİMDEN NUMARA SORGULAMA

Geçişte olduğu gibi kişilerin isimleri ile birlikte numaralarında tutulduğu defterler artık tarihe karışmıştır. Pek çok kurumun işlemlerini internet üzerine taşımasıyla Türk Telekom’da yeni online hizmeti ile artık isimden telefon numarası öğrenebilme şansınızı sizlere sunmaktadır. Türkiye’nin Telekomünikasyon şirketi Türk Telekom’un telefon numaraları arşivinde bulunan numaralar kullanılarak isimden numara sorgulama uygulaması ile kişi isimleri ile telefon numaraları öğrenmeniz mümkündür. İsimden numara bulma hizmeti ile oldukça hızlı bir şekilde istediğiniz kişinin numarasına ulaşabilirsiniz.Türk Telekom’un resmi web sitesinde yer alan beyaz sayfalar bölümünden kolay ve hızlı bir şekilde numara sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. İsimden numara öğrenme işleminin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız yazımızın tamamını okumalısınız.Bu işlem ile ilgili yazımızın devamında gerekli bilgileri sizlerle paylaşacağız.

İsimden Numara Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Beyaz sayfalar ekranında isimden numara sorgulama işlemi için iki farklı sorgulama seçeneği bulunmaktadır. Size sunulan seçeneklerden biri basit arama bir diğeri ise kapsamlı arama seçeneğidir. İşlem için öncelikle yazımızın sonunda vereceğimiz bağlantı adresine tıklayınız. Ardından açılan sayfada basit arama seçeneği ile numara sorgulama işlemi için sizden telefon numarası aranan kişinin soyadı, adı, il ve semt bilgileri girip bununla birlikte resim doğrulamayı yapmanız istenmektedir.

Eğer ki açılan sayfada ikinci seçenek olan kapsamlı arama seçeneğinden yapabilmeniz için ise sizden soyad, ad, servis tipi, listeleme, il, ilçe, semt, mahalle, cadde/sokak ve posta kodu bilgilerini girmeniz ve ardından güvenlik kodu doğrulamasını yapmanız istenmektedir.

Sonrasında sorgulamanız ile ilgili bilgileri kontrol ederek “Bul” seçeneğini tıklayınız.

İsimden numara sorgulama işlemi ile kayıtlı olan numaralar arasından sizin sorguladığınız isim ile ilgili numarayı bulmanıza yardımcı olur.

İsimden Numara Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

İsimden Numara Sorgulama Avea

İsimden numara sorgulama işlemi internet üzerinden yapılabilmektedir.İsimden numara sorgulama Avea için Avea bilinmeyen numaralar servisinden yararlanmanız gerekecektir. Bu servise *100# menüsünden, AveaWAP’tan WEB sayfasında işlemler menüsüne ulaşarak, BenimMenüm üzerinden, 11855’i arayarak ya da 11855’e  SMS göndererek ulaşmanız mümkün olacaktır. Bu servis aracılığı ile numarasını bilmek istediğiniz tanıdıklarınıza ulaşabilirsiniz.Ayrıca sizi arayan kişinin kim olduğunu bilmiyorsanız bu servis sayesinde öğrenebilirsiniz.Siz de numaranızı Bilinmeyen Numaralar Rahberi’ne kayıt ettirerek yakınlarınızın isimden numara sorgulama yaparak sizin numaranıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.İsimden numara sorgulama işlemi Avea üzerinden bu şekilde gerçekleştirilmektedir.

İsimden Numara Sorgulama Turkcell

İsimden numara sorgulama oldukça önemli bir işlemdir.İsmini bildiğimiz bir yakınımızın ya da eski bir arkadaşımızın numarasına ulaşmak için isimden numara sorgulama işlemini kullanabiliriz. İsimden numara sorgulama işlemi ile Turkcell hat sahibi birinin numarasını öğrenmek istiyorsak, günün herhangi bir saati 11870 üzerinden Turkcell hat sahibi kişinin numarasını öğrenebiliriz. Turkcell bilinmeyen numaralar servisini aradığınızda Turkcell kullanıcısının numarasını isimden numara sorgulama hizmeti ile kolaylıkla öğrenebilirsiniz.Turkcell hatlı telefonunuzdan bu işlemi yapmak istediğinizde arama ücretinin dışında herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmadan numara sorgulama yapabilirsiniz. Kısacası bu işlem ücretsiz isimden numara sorgulama işlemi olarak yapılmaktadır.

İsimden Numara Sorgulama Vodafone

İsimden numara sorgulama hizmeti için Vodafone,Turkcell, Avea ve Türk Telekom numaralarından 11842’yi arayabilir,24 saat boyunca istediğiniz Vodafone abonesinin cep telefonu numarasına erişebilirsiniz.Numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin ismi ile numara sorgulaması yapabilirsiniz.Aynı hizmet ile sizi arayan bir abonenin ad-soyad-şehir bilgilerine de erişebilirsiniz.Vodafone Bilinmeyen Numaralar Servisine 7048’e kısa mesaj göndererek de ulaşmanız mümkündür. İsimden telefon no bulmak için 11842’yi arayarak yardım istemeniz yeterli olacaktır.Öğrenmek istediğiniz kişinin ad soyad bilgisi ile numara sorgulama işlemi yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.