Sorgulamalar artık tek çatı altında!

İTİRAZEN ŞİKAYET BAŞVURUSU SORGULAMA

Bu yazımızda sizlerle itirazen şikayet başvurusu sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağını paylaşacağız. İnternetin gelişimi ile birlikte artık birçok işlemimizi hızlı ve kolay bir şekilde bu yolla yapmaktayız. Bu sayede uzun süre bekleyeceğimiz kuyruklarda beklemeyerek zamandan tasarruf sağlamakta birçok evrak işi ile uğraşmak zorunda kalmıyoruz. Bu gelişime sebep veren en önemli faktör ise kamu kurum ve kuruşlarının yeni uygulamaları hayata geçirmesidir. Sorgulama işlemlerinin internet üzerinden yapılıyor olması bu uygulamanın bir sonucudur. Böylelikle hizmeti vatandaşın ayağına götürerek onların rahat bir şekilde devlet dairesinde olan işlerini internet aracılığı ile yapmasını sağlamıştır. İtirazen şikayet başvurusu sorgulama işlemi de bunlardan sadece birisidir. Bu sorgulama işleminizi yazımızın devamından sizlere paylaşacağımız bilgiler sonucunda rahatlıkla yapabilirsiniz.

İtirazen Şikayet Başvurusu Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Sorgulama işleminizi Elektronik Kamu Alımları Platformunun (EKAP) resmi internet sitesinden yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine gitmeniz gerekmektedir. Bağlantı adresine tıklamanız durumunda açılan ekranda ihale kayıt numaranız yıl belirterek girmelisiniz.

Adsız

İstenilen bilgiler girildikten sonra ‘ara’ yazısının üzerine tıklanmalıdır.

Adsız

Sizlere vermiş olduğumuz bu bilgiler sırası ile yapıldığında, tüm bu gerçekleştirilen adımlardan sonra itirazen şikayet başvurusunu sorgulama işleminizi başarı ile yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra şikayet başvurusu hakkında tüm bilgiler karşınıza çıkacaktır.

İtirazen Şikayet Başvurusu Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.