Sorgulamalar artık tek çatı altında!

İTO BORÇ SORGULAMA

İstanbul Ticaret Odası (İTO)’na bağlı olarak ticaret yapmaktaysanız ve İTO’ya borcunuz varsa bu borçlarınızı sanal ortamda sorgulama imkanına sahipsiniz. Bu sorgulamayı yapmak için ilk olarak yazının sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada yapmanız gereken işlemleri yazımızda anlattığımız gibi sırası ile takip ettiğiniz zaman artık sizde İTO’ya bağlı borcunuzun sorgulamasını rahat ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

İTO Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Yazının sonunda yer alacak olan linke tıkladıktan sonra açılacak olan sayfada kategoriler içinde yer alan Borç sorma/ Borç ödeme kategorisine tıklayınız. Bu alana tıkladıktan sonra İTO borç sorgulama için yapmanız gereken ilk adımı yerine getirmiş olacaksınız.

2

İkinci adım olarak açılacak olan sayfada sizden kulladı kodunuz ve parolanız istenecektir. Bu bilgiler size İTO tarafından verilecektir. Bu bilgileri doğru ve eksiksiz olarak girdikten sonra giriş butonuna basınız. Bu işlemi de yerine getirdikten sonra artık sizde sanal ortamdan İstanbul Ticaret Odası’na borcunuzun varlığı hakkında sorgulama yapabilir ve borcunuz var mı yok mu bunun hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

3

İTO borç sorgulama için tek yapmanız gereken yazının sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise sizden istenilen adımları sırası ile yerine getirdikten sonra artık sizde İstanbul Ticaret Odası (İTO)’ya bağlı olarak borcunuzun varlığı hakkında bilgi sahibi olabilir ve gerekli sorgulamaları yapabilirsiniz.

İTO Borç Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.