Sorgulamalar artık tek çatı altında!

İZTO BORÇ SORGULAMA

Günümüzde tüm işlemlerimizi internet üzerinden kolaylıkla yapabilmekteyiz. İnternet üzerinden yapmış olduğumuz işlemler sayesinde zamandan büyük oranda tasarruf sağlarken, kurumsal anlamda olan işlemlerimizde ise kurumlara gitmemize gerek kalmamaktadır. Bu sayede uzun kuyruklar sonucu yaşamakta olduğumuz sorunları da atlatmış olmaktayız.

Kurumsal olan uygulamalardan birisi de İZTO borç sorgulama işlemidir. Bu yazımızda sizlere İZTO kapsamında yapacak olduğunuz borç sorgulama işlemlerinizi nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızın devamında verecek olduğumuz bilgiler kapsamında sizlerde İZTO borç sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İZTO, İzmir Ticaret Odası üye aidat borcu olarak adlandırılmaktadır. İzmir Ticaret Odası’na ödenmemiş üyelik aidatlarınızı, ödenmemiş eskiye dönük üyelik aidatı borçlarınızı öğrenmek artık sizlere sunulmuş olan bu uygulama ile daha kolay bir hale gelmiştir.

İZTO Borç Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

İZTO üye aidat borç sorgulama işleminizi yapabilmeniz için yazımızın sonunda paylaşmış olduğunuz olduğunuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Tıklama işleminizden sonra karşınıza çıkan sorgulama ekranı üzerinden sizden istenmekte olan bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır.

Oda sicil numaranızı ekran üzerindeki ilgili yere yazmanız yeterli olacaktır.

Adsız1

Ardından, ‘Göster’ butonuna basmanız yeterli olacaktır. Ayrıca ekranda görmüş olduğunuz uyarı kapsamında, sisteme girmene sorun yaşıyorsanız, sicil numaranızın sonuna ‘1’ ekleyerek tekrardan giriş yapmanız gerekecektir.

Tüm gerçekleştirmiş olduğunuz bu işlemler sonucunda, İZTO borç sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilir ve ne kadar üye aidat borcunuzun olduğu bilgisine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İZTO Borç Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.