Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KARA NAKİL ARAÇLARI İÇİN LOJİSTİK SEFER GÖREV EMRİ SORGULAMA

İnternetin hayatımızdaki yeri ve öneminin artması ile pek çok kurum işlemlerinin daha kolay ulaşılabilir olması için internet üzerinden yapılabilir hale getirmiştir. Vatandaşlarımıza hizmet sunan sistemlerden biri olan E-Devlet sistemi sayesinde artık kurumlara gitmenize gerek kalmadan birçok sorgulama işleminizi yapabilmeniz mümkündür. Ayrıca işlemlerinizin gerçekleştirme imkanı dışında sizler için paylaşılan duyuruları takip ederek pek çok işleminiz için yararlı olabilecek bilgileri edinebilirsiniz. Kara nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama işlemi E-Devlet sisteminin sizin daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmeniz için sunduğu sorgulama işlemlerinden bir tanesidir. E-Devlet sistemi üzerinden gerçekleştireceğiniz kara nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama işlemi ile birlikte kara nakil araçlarının sefer görev emri olup olmadığı konusunda bilgilere ulaşabilirsiniz. Ek olarak konu ile ilgili olarak detaylı bilgi almak için bulunduğunuz yerde olan il afet ve acil durum müdürlüklerine gitmeniz yeterli olacaktır. E-devlet sistemi üzerinden tek bir şifre ile araçların sefer görev emri konusu ile ilgili bilgi edinebilmeniz için ve yine E-Devlet sistemi üzerinden kara nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama işlemi hakkında yapmanız gerekenleri yazımızın devamını okuyarak öğrenmeniz mümkündür.

E-Devlet Sistemi Üzerinden Kara Nakil Araçları için Lojistik Sefer Görev Emri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet sistemi üzerinden kara nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama işlemini gerçekleştirebilmeniz için tüm E-Devlet işlemlerinde olduğu gibi E-Devlet şifresine ihtiyacınız olacaktır. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa size en yakın PTT şubesine giderek kimliğiniz ile birlikte başvuru yaptığınız takdirde başvuru sonucu 2 TL karşılığında E-Devlet şifrenizi alabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra yazımızın sonunda sizler için paylaştığımız bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız.

Kara Nakil Araçları için Lojistik Sefer Görev Emri Sorgulama

Daha sonra T.C kimlik numaranız ve temin ettiğiniz E-Devlet şifrenizi giriniz.

işgöremezlik ödeme2

Son olarak “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız.

işgöremezlik ödeme3

Sisteme giriş yapmanız ile birlikte karşınıza gelen kara nakil araçları için lojistik sefer görev emrini sorgulama sayfasından sorgulamanızı yapabilirsiniz.

E-Devlet Sistemi Üzerinden Kara Nakil Araçları için Lojistik Sefer Görev Emri Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ! 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.