Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KARA YOLU ÖZEL NAKLİYAT FİRMALARI LOJİSTİK SEFERBERLİK SORGULAMA

E-Devlet uygulaması ile birlikte artık birçok işleminizi sanal ortamdan yapabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte artık birçok kurum ve kuruluş sanal ortamda hizmet vermeye başlamış ve bu işlemlerde uğranılacak olan zaman kaybını en aza indirilmeye çalışmıştır. Birçok kurumun sanal ortamda kendine yer edinmesi sonu devlette gelişen teknolojiye kayıtsız kalmamak için bir devlet kapısı olan E-Devlet uygulamasını hizmete koymuştur. Bu uygulama ile birlikte artık merak ettiğiniz çoğu konuda bilgi sahibi olur ve gerek duyduğunuz sorgulamaları yapabilirsiniz. Bu çerçevede yapabileceğiniz sorgulamalardan birisi de kara yolu özel nakliyat firmaları lojistik seferberlik sorgulama işlemidir. Biz bu yazımızda sizlere karayolları özel nakliyat firmaları lojistik seferberlik sorgulama işleminin nasıl yapılacağını anlatacağız.

Kara Yolu Özel Nakliyat Firmaları Lojistik Seferberlik Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Kara yolu özel nakliyat firmaları lojistik seferberlik sorgulama işlemi için yazının sonunda yer alan linke tıklayınız. Daha sonra açılacak olan sayfada kimliğimi şimdi doğrula butonu yer alacaktır. Bu butona tıklayınız.

ff

Daha sonra ise açılacak olan sayfada sizden TC kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz istenecektir ilgili alanlara bu bilgileri giriniz. Eğer E-Devlet şifresi sahibi değilseniz sistem üzerinden işlem yapmanız mümkün değildir. Sizde E-Devlet uygulamasını kullanarak işlem yapmak istiyorsanız şifre sahibi olmanız gerekmektedir. Şifre sahibi olmak ise oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken size en yakın PTT şubesine giderek şifre talebinde bulunmak olacaktır. 2 TL işlem ücreti karşılığında sizde E-Devlet şifresi sahibi olabilirsiniz.

Adsız

Şifre ve TC kimlik numarası bilgilerini eksiksiz girdikten sonra sisteme giriş yap butonuna basarak sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

10

Kara Yolu Özel Nakliyat Firmaları Lojistik Seferberlik Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.