Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KASKO POLİÇE SORGULAMA

Aracınızın kaskosunu artık internet üzerinden sorgulayabilirsiniz. Aracınızın kasko poliçesini sigorta bilgi ve gözetim merkezi web sitesi üzerinde bulunan online kasko poliçe sorgulama sayfasından sorgulayabilirsiniz. Kasko poliçe sorgulama işleminizi Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi üzerinden yapabileceğinizi gibi ayrıca da E-Devlet sistemi üzerinden yapabilirsiniz. E-Devlet sistemi üzerinden birçok işleminizi yapabilirsiniz. Fakat E-Devlet sistemi üzerinden işlem yapabilmek için E-Devlet şifresine ihtiyacınız olacaktır. E-Devlet şifrenizi PTT şubelerinden 2 TL karşılığında alabilirsiniz. Almış olduğunuz şifre ile E-Devlet sisteminde bulunan birçok kurum ve kuruluş ile ilgili sorgulamalarınızı yapabilirsiniz. Yazının devamında bu iki site üzerinden de sorgulama işleminizi nasıl yapacağınızı kısaca anlatacağız.

E-Devlet Üzerinden Kasko Poliçe Sorgulama

Sorgulama işleminizi yapabilmek için ilk olarak yapmanız gereken işlem yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklamak olacaktır. Açılan link sizi ilgili sayfaya yönlendirmiş olacaktır. Bu şekilde açılan sayfadan işleminizi yapabilirsiniz. Bunun için ilk olarak yapmanız gereken kimliğimi şimdi doğrula adlı butona tıklamak olacaktır.

5

Bu butona tıkladığınızda karşınıza gelecek sayfada sizden TC kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz istenecektir. Bu bilgileri doğru bir şekilde girerek kimlik doğrulama işleminizi gerçekleştiriniz. Ardından son olarak ise sisteme giriş yap butonuna tıklayarak sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

2

E-Devlet Sistemi Üzerinden Kasko Poliçe Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezinden Kasko Poliçe Sorgulama

İlk olarak sorgulama işleminizi yapabilmek için yazının sonunda verdiğimiz linke tıklayınız. Açılan sayfada kaşınıza üç seçenek çıkacaktır. Bunlar, plaka ve TC kimlik numarası ile sorgulama, plaka ve vergi kimlik numarası ile sorgulama ile sigorta bilgileri ile sorgulama seçenekleridir. Bu işlemlerden bir tanesini seçerek sizden istenilen bilgileri doldurunuz. Ardından ara butonuna tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

11

Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezinden Kasko Poliçesi Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.