Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KENTKART BAKİYE SORGULAMA

Artık hemen hemen her şehirde toplu ulaşımda elektronik bilet sistemleri kullanılmaktadır. Bu tür sistemlerin gelişmesi ile birlikte artık yolculara toplu taşıma araçlarına binebilmeleri için kart verilmektedir. Bu karta yüklenen para ile birlikte sizde ulaşım araçlarına binebilmektesiniz. Bizde sizlere bu sayfada kentkart bakiye sorgulama hakkında bilgi vereceğiz. Sizde kentkart bakiyenizi sorgulama işlemini yapmak istiyorsanız bu sayfada yer alan bilgiler size faydalı olacaktır.

Kentkart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sizde toplu taşıma araçlarını kullanıyor ve bu kapsamda kentkart sahibi olmuş iseniz bu kartınız içinde ne kadar bakiye kaldığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun için ilk olarak yazının son kısmında yer alan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada oturum aç butonu ile karşılaşacaksınız, bu butona tıklayınız.

s

Bundan sonraki adımda ise karşınıza kullandığınız cihaza göre uygun olan açılış seçenekleri çıkacaktır. Sizde kullandığınız cihaz cep telefonu ise mobil girişi seçebilirsiniz. Sisteme facebook ile bağlan diyerek de facebook hesabınız varsa bağlanabilirsiniz. Sizde bu yollardan birisi ile kentkart bakiye sorgulama işlemini yerine getirebilirsiniz.

x

Kentkart Bakiye Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.