Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KIYI EMNİYETİ AMATÖR TELSİZCİLİK BELGE SONUÇ SORGULAMA

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok işlemimizi internet üzerinden yapabiliyoruz. Bununla birlikte birçok kurum ve kuruluş her geçen gün internet üzerinden yapılabilecek yeni bir uygulamayı sisteme sokuyor. E-Devlet sistemi de birçok kurum ve kuruluşu bünyesinde barındırmakta. E-Devlet sistemi üzerinden birçok sorgulama işlemimizi yapabiliriz. E-Devlet sistemi 22 adet devlet kurum ve kuruluşunu bünyesinde barındırıyor. Bu da bizim E-Devlet üzerinden birçok sorgulama işlemi yapabileceğimizi gösteriyor. E-Devlet sistemi üzerinden sorgulama yapabilmek için öncelikle E-Devlet şifrenizin bulunması gerekmektedir. E-Devlet şifrenizi PTT şubelerinden 2 TL karşılığında alabilirsiniz. E-Devlet sisteminde bulunan kurumlardan bir tanesi de Kıyı Emniyetleri Genel Müdürlüğü’dür. Buradan kıyı emniyeti amatör telsizcilik belge sonuç sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Yazının devamında bu sorgulama işleminizi nasıl yapacağınızı kısaca anlatacağız.

Kıyı Emniyeti Amatör Telsizcilik Belge Sonuç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kıyı emniyeti amatör telsizcilik belge sonuç sorgulama işlemini yapabilmek için  ilk olarak yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Bu link sizi ilgili sayfaya yönlendirecektir. Açılan sayfadan kimliğimi şimdi doğrula adlı butona tıklayınız.
r

Bu butona tıkladığınızda sizden TC kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz istenecektir. TC kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi girerek kimlik doğrulama işleminizi gerçekleştiriniz.

Adsız

 

Son işlem olarak sisteme giriş yap adlı butona tıklayınız. Bu şekilde açılan sayfadan sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

işgöremezlik ödeme3

Kıyı Emniyeti Amatör Telsizcilik Belge Sonuç Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.