Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KIYI EMNİYETİ DENİZ HABERLEŞME FATURA SORGULAMA

Kıyı emniyeti deniz haberleşme fatura sorgulama işleminizi, E-Devlet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Günümüzde birçok sorgulama işlemlerimizi internet üzerinden yapıyoruz. E-Devlette bize bu konu da büyük avantaj sağlıyor. 22 devlet kurum ve kuruluşunu bünyesinde barındırıyor ve bu konuda bize hizmet ediyor. E-Devlet üzerinden işlem yapabilmek oldukça basit sadece TC kimlik numarası ve bir E-Devlet şifrenizin olması gerekiyor. E-Devlet şifresini ise PTT şubelerinden 2 TL ücret karşılığında alabiliyorsunuz. Alacağınız E-Devlet şifresi ile E-Devlet isteminde bulunan tüm kurumlarla ilgili sorgulamalarınızı yapabilirsiniz. Burada hizmet veren bir kurum da Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü’dür. Buradan kıyı emniyeti deniz haberleşme faturası sorgulama işleminizi basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yazının devamında vereceğimiz bilgileri takip ederek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kıyı Emniyeti Deniz Haberleşme Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kıyı emniyeti deniz haberleşme fatura sorgulama işleminizi yapabilmek için ilk olarak yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfada kimlik doğrulama işlemi yapmanız istenecektir. Bunun için kimliğimi şimdi doğrula adlı butona tıklayınız.

ü

Bu butona tıkladıktan sonra açılan sayfada sizden TC kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz istenecektir. Bu bilgiler kimliğinizi doğrulamanız için istenecektir. Bu bilgileri girmeden işleminizi tamamlayamayacağınız için dikkatli ve doğru bir şekilde bilgileri giriniz.

Adsız

Ardından yapmanız gereken son işlem ise sisteme giriş yap adlı butona tıklamak olacaktır. Bu butona da tıkladıktan sonra sorgulama işleminizi tamamlamış olacaksınız.

Adsız

Kıyı Emniyeti Deniz Haberleşme Fatura Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.