Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KIYI EMNİYETİ FENER VE TAHLİSİYE BORÇ SORGULAMA

Kıyı emniyeti fener ve tahlisiye borç sorgulama işlemi internet üzerinden hizmet veren E-Devlet sistemi üzerinden yapılabilmektedir. E-Devlet sistemini kullanmak ise oldukça basittir. E-Devlet sistemi, bünyesinde 22 kurumu barındırmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü’dür. E-Devlet sistemi üzerinden hizmet veren Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü sistemi üzerinden kıyı emniyeti fener ve tahlisiye borç sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. E-Devlet üzerinden işlem yapmak oldukça basittir. Sorgulamalarını yapabilmek için E-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. E-Devlet şifresini PTT şubesinden alabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra E-Devlet sisteminde bulunan tüm kurumlarla ilgili sorgulamalarınızı yapabilirsiniz. Yazının devamında bu sorgulamanızı nasıl yapacağınızı kısaca anlatacağız.

Kıyı Emniyeti Fener Ve Tahlisiye Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sorgulama işleminizi yapabilmek için ilk olarak yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfada sizden kimliğinizi doğrulamanız istenecektir. Bunun için kimliğimi şimdi doğrula adlı butona tıklayınız.

z

Bu butona tıkladıktan sonra açılan sayfada sizden TC kimlik numara kimlik numaranızı ve E-Devlet şifreniz istenecektir. TC kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi girerek kimlik doğrulama işleminizi gerçekleştiriniz. Bu işlemi yapmadan sorgulama işleminizi tamamlayamayacağınızdan bu bilgileri girmeniz zorunludur.

Adsız

Son işlem olarak ise yapmanız gereken sisteme giriş yap adlı butona tıklamak olacaktır. Bu şekilde sorgulama işleminizi tamamlamış olacaksınız.

10

Kıyı Emniyeti Fener ve Tahlisiye Borç Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.