Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KIYI EMNİYETİ HAVA RUHSATI BORÇ SORGULAMA

Günümüzde birçok işlemimizi internet üzerinden yapabiliyoruz. Her geçen gün kurumlar internet üzerinden yapabileceğimiz sorgulama işlemlerine bir yenisini ekliyor. Bu kurumlardan bir tanesi de Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü’dür. Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü’nün internet üzerinden yapılabilen sorgulama işlemlerinden bir tanesi de kıyı emniyeti hava ruhsatı borç sorgulama işlemidir. Bu sorgulama işlemini E-Devlet sistemi üzerinden yapabilirsiniz. E-Devlet sistemi üzerinden birçok sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Ancak sorgulama yapabilmek için E-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. E-Devlet şifrenizi PTT şubelerinden alabilirsiniz. Şifre ücreti 2 TL’dir. Almış olduğunuz şifre ile E-Devlet sisteminde bulunan tüm kurum ve kuruluşlar ile ilgili sorgulamalarınızı yapabilirsiniz. Yazının devamında kıyı emniyeti hava ruhsatı borç sorgulama işleminizi nasıl yapacağınızı kısaca anlatacağız.

Kıyı Emniyeti Hava Ruhsatı Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu sorgulama işleminizi yapabilmek için öncelikle yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Link sizi ilgili sayfaya yönlendirecektir. Açılan sayfada karşınıza kimliğimi şimdi doğrula adlı buton çıkacaktır. Bu butona tıklayınız.

yy

Daha sonra açılan sayfada ise sizden TC kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz istenecektir. TC kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi ilgili alana girerek kimlik doğrulama işleminizi gerçekleştiriniz.

Adsız

Ardından bu bilgileri doğru girdikten sonra son olarak sisteme giriş yap adlı butona tıklayınız. Bu şekilde açılan sayfa üzerinden sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.
işgöremezlik ödeme3

Kıyı Emniyeti Hava Ruhsatı Borç Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.